Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Пропалін 40 мг р-н ор. 100 мл

В наявності
Код товару: АА0014857
1942 грн
Бренд
Vetoquinol
  • Опис
Опис

Форма випуску, склад і упаковка
Розчин для перорального застосування прозорий, безбарвний.
1 мл
фенилпропаноламина гідрохлорид 50 мг
Допоміжні речовини: розчин сорбітолу.
Розфасований по 30 і 100 мл у флакони, герметично закриті кришками з контролем першого розкриття.
Флакони упаковані в індивідуальні картонні коробки в комплекті з градуйованим дозатором місткістю 1.5 мл.
Кожна споживча упаковка забезпечена інструкцією із застосування.

Фармакологічні (біологічні) властивості і ефекти
Пропалін належить до синтетичних симпатомиметикам групи амінів. Фенілпропаноламіну гідрохлорид, що входить до складу препарату, діє головним чином на α-адренорецептори, опосередковано підвищує вивільнення з депо норадреналіну (норадреналіну) і, впливаючи безпосередньо на гладку мускулатуру нижнього відділу сечовивідних шляхів, підвищує тонус і посилює скорочення сфінктера уретри.
Фенілпропаноламіну гідрохлорид швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові собак через 1-2 години після перорального застосування. Виводиться з організму через нирки в незміненому вигляді і у вигляді неактивних метаболітів.
Пропалін за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76).

Показання до застосування препарату ПРОПАЛІН
Пропалін призначають стерилізованих (після оваріоектомії / оваріогістеректоміі) сукам при нетриманні сечі, пов'язаному з функціональною недостатністю сфінктера уретри.

Порядок застосування
Пропалін застосовують перорально, щодня, в добовій дозі 0.06 мл на 1 кг маси тварини, яку слід розділити на 2 або 3 прийоми.
Слід уникати пропуску чергової дози препарату, тому що це може привести до зниження його терапевтичної ефективності. При пропуску однієї або декількох доз застосування лікарського препарату необхідно відновити в тій же дозі по тій же схемі.

Побічні ефекти
При застосуванні препарату відповідно до інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається.
У разі передозування препарату у тварини може спостерігатися тахікардія, аритмія, втрата свідомості. Специфічні засоби детоксикації відсутні; застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського препарату з організму, симптоматичне лікування.

Протипоказання до застосування препарату ПРОПАЛІН
Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики
При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату і появі алергічних реакцій застосування препарату припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію.
Препарат застосовують тільки стерилізованих сукам.
Забороняється одночасне застосування препарату Пропалін з іншими симпатоміметиками, антіхолінергіческій засобами і трициклічними антидепресантами.
Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики
При роботі з препаратом Пропалін слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами.
Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом Пропалін. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками слід негайно промити їх великою кількістю води. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні лікарського препарату в організм людини необхідно негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).
Порожні флакони з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Умови зберігання ПРОПАЛІН
Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, при температурі від 15 ° С до 25 ° С.
Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності ПРОПАЛІН
Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 24 місяців з дня виробництва; після першого відкриття упаковки (флакони) - 3 місяці.
Забороняється застосовувати Пропалін після закінчення терміну придатності.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари