Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Марфлоксин 2% р-н ін. 100мл

Немає в наявності
Код товару: АА0000680
330 грн
Бренд
KRKA

Доставка
Україною

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Власна доставка
 • Самовивіз

Способи
оплати

 • Готівкою
  при отриманні
 • Передоплата
  на карту

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка Україною при замовленні від 799 грн.

 • Опис
Опис

Фармакологічні властивості
Марбофлоксацін активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т.ч. Кишкова паличка, сальмонела Typhimurium, Campylobacter Jejuni, Citrobacter freundii, Enterobacter клоаки, Serratia marcescens, Morganella morganii, Proteus SPP, Klebsiella SPP, Shigella SPP, Pasteurella SPP, Haemophilus SPP, Moraxella SPP, Pseudomonas SPP, Brucella собаки, стафілококи, стрептококи, а також Mycoplasma SPP. та ін
Після внутрішньом'язового і підшкірного введення препарату в дозі 2 мг / кг марбофлоксацін добре всмоктується з місця введення і проникає в усі органи і тканини організму. Біодоступність становить майже 100%. Максимальна концентрація марбофлоксаціна, близько 1,5 мкг / мл, в плазмі крові досягається через 1 годину.
Марбофлоксацін слабо зв'язується з білками плазми крові, у свиней - 10%, у великої рогатої худоби - 30%. Концентрація марбофлоксаціна в органах вище концентрації в плазмі крові. Період напіввиведення у телят становить 5-9 годин, у великої рогатої худоби з рубцевим травленням - 4-7 годин, у свиней 8-10 годин. Виділяється марбофлоксацін з організму тварин в основному в незміненому вигляді з сечею і фекаліями.
Марфлоксін 2% розчин для ін'єкцій по ступеню дії на організм відноситься до малонебезпечних речовин.

Порядок застосування
Марфлоксін 2% розчин для ін'єкцій застосовують для лікування молодняка великої рогатої худоби при захворюваннях органів дихання, визванних чутливими до марбофлоксаціну штамами Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica і Histophilus Somni.
Марфлоксін 2% розчин для ін'єкцій застосовують для лікування свиней при захворюваннях органів дихання та синдромі ММА, викликаних чутливими до марбофлоксаціну штамами бактерій.

Протипоказанням
до застосування препарату Марбофлоксацін 2% розчин для ін'єкцій є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату.
Препарат не рекомендується застосовувати у випадку стійкості штамів збудника до інших фторхінолонів.
Лікарський препарат застосовують тваринам один раз на добу, телятам - підшкірно, внутрішньом'язово або внутрішньовенно, свиням - внутрішньом'язово, у добовій дозі 2 мг / кг (1 мл на 10 кг) живої маси тварини.

Тривалість лікування
молодняку великої рогатої худоби та свиней становить від 3 до 5 днів.

 

При передозуванні у тварин можуть спостерігатися порушення діяльності нервової системи. Лікування симптоматичне.

 

 

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасування не встановлено.

 

 

Слід уникати пропуску чергової дози лікарського препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і за тією ж схемою.
При застосуванні препарату в рекомендованій дозі побічної дії у свиней і великої рогатої худоби не виявлено. Можлива поява запальної реакції в місці введення препарату.

 

Не рекомендується
застосовувати Марфлоксін 2% розчин для ін'єкцій одночасно з хлорамфеніколом, макролідними антибіотиками і тетрацикліном.

Забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 4 доби, свиней - через 2 доби після останнього застосування лікарського засобу. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використане в корм хутровим звірам.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Доставка
Україною

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Власна доставка
 • Самовивіз

Способи
оплати

 • Готівкою
  при отриманні
 • Передоплата
  на карту

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка Україною при замовленні від 799 грн.