Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Вакцина Нобівак Lepto 1 доза 1 мл (лептоспіроз собак)

В наявності
Код товару: 5082
64 грн
Бренд
Intervet

Доставка
Україною

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Власна доставка
 • Самовивіз

Способи
оплати

 • Готівкою
  при отриманні
 • Передоплата
  на карту

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка Україною при замовленні від 799 грн.

 • Опис
Опис

Нобівак Lepto - вакцина інактивована бівалентна проти лептоспірозу собак.

Кожен флакон (1 доза) вакцини містить не менше ніж по 200 млн. Інактивованих збудників L. canicola (штам Са-12-000) і L. icterohaemorrhagiae (штам 820 К). За зовнішнім виглядом вакцина являє собою безбарвну прозору суспензію. Розфасовують по 1 мл (1 доза) в скляні флакони, упаковані по 10 штук в картонні коробки. 

Фармакологічні властивості 
У вакцинованих тварин імунітет виробляється протягом 3 тижнів після вакцинації. Напруженість виниклого імунітету достатня, щоб оберегти тварин від лептоспірозу протягом 1 року. Вакцина нешкідлива і ареактогенна. 

Показання 
Вакцина Нобівак Lepto призначена для активної імунізації собак проти лептоспірозу. Вакцинація профілактує захворювання  собак на лептоспіроз та носіння лепотоспіри. 

Дози і спосіб застосування 
Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин. Вакциною Нобівак Lepto вакцинують цуценят з 8-тижневого віку, з повторною вакцинацією через 2 - 3 тижні. Базову вакцинацію дорослих, раніше невакцинованих собак, а також щорічну ревакцинацію проводять за такою ж схемою - дворазово з інтервалом в 2 - 3 тижні. Перед застосуванням вакцину ретельно струшують. Препарат вводять собакам у кількості 1 дози підшкірно з дотриманням правил асептики і антисептики. Допускається застосування вакцини Нобівак лепту як розріджувач до вакцин Нобівак DHPPi, Нобівак DHP і Нобівак Трікет, а також змішування і одночасне застосування з вакциною Нобівак Рабіес в співвідношенні доз 1: 1. 
Побічні дії 
Вакцина не викликає поствакцинальних, клінічно виражених реакцій. В деяких випадках можливе утворення легкої припухлості в місці ін'єкції препарату, мимовільно зникає протягом одного-двох тижнів. Після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах. 
Протипоказання 
Гіперчутливість до компонентів вакцини. Вакцинації не підлягають собаки за два тижні до і три тижні після пологів, а також протягом 7 днів після дегельмінтизації. 
Особливі вказівки 
Перед вживанням флакон з вакциною рекомендується струснути. При порушенні цілісності флакона або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5 - 10 хвилин. Флакони з вакциною, які зазнали заморожуванню, із зміненим кольором, містять сторонні домішки, а також не використані протягом 24 годин після відкриття підлягають вибракуванню з подальшою утилізацією. 
Умови зберігання 
Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 º С. Заморожування вакцини не допускається. 
Термін придатності - 2 роки.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Доставка
Україною

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Власна доставка
 • Самовивіз

Способи
оплати

 • Готівкою
  при отриманні
 • Передоплата
  на карту

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка Україною при замовленні від 799 грн.