Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Вакцина Нобівак Puppy з розчинником 1 доза 1 мл (чума, парво-)

В наявності
Код товару: 7364
169 грн
Бренд
Intervet

Доставка
Україною

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Власна доставка
 • Самовивіз

Способи
оплати

 • Готівкою
  при отриманні
 • Передоплата
  на карту

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка Україною при замовленні від 799 грн.

 • Опис
Опис

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ 
Нобівак Паппі - суха жива вакцина проти чуми м'ясоїдних і парвовірусного ентериту. Кожна доза вакцини містить аттенуіровані штами вірусу чуми м'ясоїдних (штам Onderstepoort) - не менше 100 тис. ЦПД / 50 і парвовіруса собак (штам С154) - не менше 10 млн. ЦПД / 50. За зовнішнім виглядом вакцина являє собою однорідну суху пористу масу блідо-рожевого кольору. Як розчинник використовується стерильний фосфатно-буферний розчин Нобівак Разбавитель (Nobivac Diluent) (рН 7,2 - 7,4). Розфасовують по 1 мл (1 дозі) у скляні флакони, упаковані по 10 штук в картонні коробки 

ФАРМОКОЛОГОЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:
Вакцина Нобівак Паппі індукує у щеплених цуценят надійний протектівний імунітет проти чуми і парвовірусного ентериту м'ясоїдних через 10 днів після вакцинації. Штам Onderstepoort вірусу чуми, що входить до складу препарату, не тільки індукує імунітет після імунізації цуценят в 6-ти тижневому віці, але і дозволяє профілактувати розвиток симптомів хвороби, якщо до моменту вакцинації відбулося зараження тварин вірулентним штамом вірусу чуми. Вакцина не має інтерференції з материнськими антитілами. Вакцина нешкідлива і ареактогенна. 

ПОКАЗАННЯ:
Вакцину Нобівак Паппі призначають цуценятам собак для профілактики чуми і парвовірусного ентериту м'ясоїдних. 

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ :
Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових щенят у віці 6-ти тижнів з наступною вакцинацією через 2 - 3 тижні вакциною Нобівак DHP або Нобівак DHPPi. У разі якщо необхідна більш рання захист від чуми м'ясоїдних і парвовірусного ентериту, вакцинацію Нобівак Паппі можна проводити у віці 4-х тижнів. Використання Нобівак Паппі є частиною комплексної програми ефективної вакцинації собак. 
У флакон з вакциною за допомогою стерильного шприца вносять 1 мл розріджувача і ретельно струшують до утворення однорідної суспензії. Після розведення, вакцину у кількості однієї дози вводять цуценяті підшкірно з дотриманням правил асептики і антисептики. Всіх сприйнятливих тварин, які знаходяться в одному приміщенні, бажано вакцинувати одномоментно. 

ПОБІЧНІ ДІЇ 
При підшкірному введенні в місці ін'єкції можливе утворення легкої припухлості, мимовільно зникає протягом одного-двох тижнів. У тварин після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах. 

ПРОТИПОКАЗАННЯ 
Гіперчутливість до компонентів вакцини. 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ 
Рекомендується використовувати тільки спеціально випускається для вакцин Нобівак Разбавитель. Перед вживанням флакон з вакциною і розріджувачів слід ретельно струснути до утворення однорідної суспензії. Флакони з вакциною без етикеток, з порушенням цілісності упаковки і закупорювання, які зазнали заморожуванню, із зміненим кольором і консистенцією, містять сторонні домішки, а також не використані протягом 30 хвилин після відкриття підлягають вибракуванню і знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5 - 10 хвилин з подальшою утилізацією. 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ 
Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 º С. Заморожування вакцини не допускається. Термін придатності - 2 роки

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Доставка
Україною

 • Нова Пошта
 • Укрпошта
 • Власна доставка
 • Самовивіз

Способи
оплати

 • Готівкою
  при отриманні
 • Передоплата
  на карту

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка Україною при замовленні від 799 грн.