ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Протиглистні засоби для кішок

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Протиглистові препарати для кішок різного віку і порід

Інвазія гельмінтами здатна серйозно зіпсувати життя вашим пухнастим улюбленцям. Крім розладів роботи шлунково-кишкового тракту вона викликає загальне погіршення самопочуття, свербіж, алергічні реакція, порушення роботи нервової системи. У кошенят спостерігаються затримки в розвитку і схильність до більш гострого прояву інших захворювань. Про гарний екстер'єрі навіть говорити не доводиться. Ветеринари рекомендують проводити регулярне лікування, використовуючи якісні сучасні антигельмінтні засоби для кішок. Його періодичність - в середньому 1 раз в 6 місяців. Якщо коти вільно гуляють по вулиці, за рекомендацією ветлікаря обробку можна проводити і частіше.

Інтернет-магазин «VetaStar» пропонує максимально широку номенклатуру ліків від глистів для котів. У продажу представлені:

  • таблетки від глистів коту- призначені для дорослих тварин;
  • краплі на холку від глистів - володіють комплексною дією, що рятує кішку також від бліх та інших зовнішніх паразитів;
  • протиглистні котячі краплі для прийому всередину - деякі капризулі занадто активно пручаються таблеткам від глистів, в такій формі препарат легше буде згодувати;
  • глистогонное для кошенят - ці препарати від глистів містять мінімальні дози спеціальних діючих речовин, тому безпечні і для малюків, і для їх мами.

Ми стежимо за термінами придатності і умовами зберігання протиглистових препаратів для кішок. Ви отримаєте дієве і безпечне ліки.

Швидка доставка коштів від глистів для котів

Товари відправляються по всій території України «Новою Поштою». На складі підтримується достатній запас котячих таблеток від глистів і засобів в інших формах випуску. Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-3 робочих днів.
У Харкові та Одесі функціонує розгалужена мережа стаціонарних зоомагазинів. Тут доступне самовивезення.

Перед тим, як дати кішці краплі від глистів або інші засоби, проконсультуйтеся з ветеринаром

У процедуры есть ряд противопоказаний. Основные из них:

  • беременность или выкармливание котят;

  • ослабленное состояние питомца из-за операций, травм или болезни;

  • маленький возраст (котята до трех недель);

  • индивидуальная непереносимость некоторых противоглистных препаратов котами.

Еще один важный момент — лекарство от глистов для котов и кошек дозируется не только по возрасту, но и по габаритам животного.

Частота приема глистогонного котятами и взрослыми котам зависит от многих факторов — опытный врач составит оптимальную схему.

Также рекомендуется проводить обязательную обработку кошек антигельминтными препаратами перед вакцинацией.

В наших стационарных зоомагазинах работают ветеринарные кабинеты, в которых вы можете получить экспертную консультацию специалистов. Мы поможем вашим представителям кошачьих всегда оставаться здоровыми и красивыми.