ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Антибіотики для собак

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Купити антибіотики для собак за хорошою ціною

Інтернет-магазин «VetaStar» підібрав асортимент всіх затребуваних антибіотиків для лікування собак. У продажу представлені ветеринарні препарати:

  • в формі ін'єкцій, крапель, мазей, таблеток;
  • в дозуваннях як для тварин дрібних порід, так і для великих особин;
  • призначувані при різних проблемах - антибіотики для собак при гнійних ранах, запаленнях дихальних шляхів, інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту і так далі.

Ми відбираємо антибіотики для собак перевірених виробників, медикаменти яких відрізняються стабільною якістю і високою ефективністю. У каталозі ви знайдете всі типи діючої речовини, які призначаються ветеринарами.

Антибіотики для собак особливо критичні до умов зберігання. Ми уважно стежимо, де, при якій температурі і вологості містяться лікарські засоби на нашому складі, а також за термінами придатності. Безпека вихованця - на першому місці.
Співпраця з прямими постачальниками дозволяє підтримувати низькі ціни на антибіотики для собак.

Усі позиції - вже на складі. Доставка по Україні здійснюється «Новою Поштою» і займає максимум 3 робочих дня. У Харкові та Одесі антибіотики для собак можна забрати в одній з наших стаціонарних ветеринарних аптек.

Якщо вашому улюбленцю призначений рідкісний препарат, відсутній в онлайн каталозі, зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину безпосередньо. Ми постараємося знайти його на складах постачальників і привезти за вашим індивідуальним замовленням.

Обережності при лікуванні собак антибіотиками

Щоб мінімізувати ризики для здоров'я тварини, завжди дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій:

  • Антибіотики для лікування собаки повинен призначати ветеринар після огляду. Кожний препарат має спектр дії, а також протипоказання, специфічні умови прийому та дозування. Помилка здатна серйозно похитнути здоров'я чотириногого друга.
  • Необхідно пройти повний курс лікування. Якщо тварині краще - це відмінний сигнал про те, що антибіотики для собаки діють на причину хвороби, але ніяк не привід зупиняти прийом ліків. Недоліковані патогенні бактерії залишаються в організмі і набувають стійкості до даного діючої речовини. У майбутньому вони неминуче викличуть рецидив хвороби, але вже знадобляться більш сильні препарати і великі дози.
  • Будь-який антибіотик для собак здатний викликати безліч побічних дій. Серед них - свербіж, алергії, розлади травлення, проблеми неврологічного характеру. Уважно спостерігайте за твариною і при появі будь-яких нехарактерних симптомів звертайтеся до ветеринара.
  • Після розтину герметичної упаковки термін зберігання антибіотика для собаки складає не більше 28 діб. Точна цифра вказується в інструкції. Надалі препарат в кращому випадку стає неефективним, а в гіршому - небезпечною отрутою.

Бажаємо міцного здоров'я вашим вихованцям!