ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Сухий корм для котів

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Сухий корм для кішок в Харкові

Багато власників і заводчики годують своїх котів сухим кормом. Іноді в раціон додають консерви або спеціально приготовлену їжу для домашнього вихованця. Головне, що необхідно запам'ятати: ніколи не годуйте котів людської їжею. У деяких випадках це може негативно позначитися на їх стані здоров'я.

Тепер розглянемо детальніше сухі корми для котів.

Переваги сухого корму для кішок і котів

  • Склад сухого корму для котів збалансований, має всі необхідні вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини.
  • Немає необхідності витрачати час для приготування спеціальної їжі.
  • Індивідуальний вибір корму для дорослих котів, кошенят і дієтичного харчування. Останнє стосується тварин з алергією або захворюваннями.

Який сухий корм купити для кішки?

В першу чергу необхідно відштовхуватися від віку вихованця. Потреби в кожен період життя різні: кошеняті, кастрованому дорослому коту і для годуючої кішки потрібен особливий раціон, який в кожному випадку буде відрізнятися.

Також пропонується купити сухі корми для котів окремих порід, де враховуються їх особливості та вимоги до харчування, будь то довгошерста кішка або сфінкс.

Сухий корм для котів ділиться на класи:

  • Котячий сухий корм економ класу. Це асортимент з невисокою вартістю в порівнянні з іншими класами. Така ціна зумовлює велику популярність.
  • Сухий корм для кішок преміум класу. Більш високий ціновий сегмент обумовлений вмістом в складі м'яса, злаків і субпродуктів. Це лінійки з різними інгредієнтами, які відрізняються смаком і комплексом вітамінів і корисних речовин.
  • Котячий сухий корм суперпреміум класу. Це найбільш збалансований раціон, який в своєму складі має тільки натуральне м'ясо і високоякісні продукти. Виробники гарантують, що вихованець отримає повний спектр необхідних вітамінів, мінералів і мікроелементів для повноцінного розвитку і задоволення потреб муркоче організму.

Для правильного призначення вітамінів і профілактики проблем зі здоров'ям, рекомендуємо звернутися до ветеринара і тільки після консультації фахівця використовувати вітаміни в якості добавки до раціону. Самолікування може нашкодити здоров'ю Вашого вихованця.

Ми допоможемо підібрати і купити сухий корм для кішок за оптимальною ціною. Доставка - поштовими компаніями по Україні. У Харкові та Одесі замовлення можна забрати самостійно в одному з стаціонарних магазинів мережі.