ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Засоби від бліх та кліщів у собак

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Купити препарати від бліх і кліщів для собак

Для собачок будь-яких порід регулярні прогулянки за межами будинку обов'язкові. Це означає, що зустріч з різними паразитами - блохами, кліщами, вошами, волосоедамі і тому подібними - неминуча. Інтернет-магазин «VetaStar» в своєму каталозі зібрав найбільший асортимент ліків для собак від кліщів і бліх. Ми запропонуємо:

  • препарати від бліх для собак великих, середніх і мініатюрних порід, а також цуценят;
  • різні форми випуску - в наявності засоби у вигляді інсекто-аккаріцідних крапель, спрею, нашийника;
  • ліки проти бліх та кліщів для собак на основі різних діючих речовин, таких як фіпроніл, Моксідектин, празиквантел, натуральні ефірні масла (герані, маргози, гвоздики), пропоксур, імідаклоприд, перметрин, S-метопрен, флуметрин. Препарати можуть входити до складу окремо або комбінуватися один з одним;
  • в якості додаткових компонентів використовуються речовини, що знімають свербіж і алергічні реакції на укуси ектопаразитів.

Багато засобів для собак від кліщів і бліх також захищають від гельмінтної інвазії, будучи комплексними ліками широкого спектра.

Вибір препаратів від бліх і кліщів для собаки слід довірити досвідченому фахівцеві

Ми не випадково привели довгий перелік діючих речовин. Всі вони - досить сильні отрути. Перед тим як купити засіб від кліщів для собак або ліки від бліх, проконсультуйтеся з ветеринаром. Він підбере оптимальний препарат, орієнтуючись на індивідуальні особливості вихованця і умови його існування.

При необхідності ви можете скористатися консультацією ветлікаря в одному з магазинів нашої мережі в Харкові чи Одесі.

При застосуванні засобів уважно читайте інструкцію і дотримуйтесь викладені в ній запобіжні заходи.

«VetaStar» запропонує кращі ціни на засоби проти бліх та кліщів у собак

Ми продаємо продукцію надійних виробників. Щоб бути впевненими в її якості, наш інтернет-магазин налагодив пряме співробітництво з офіційними представниками цих компаній.

Ми обов'язково стежимо за термінами придатності препаратів проти бліх та кліщів для собак і створили на складах належні умови.

При цьому наші ціни залишаються оптимальними, а доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями. У Харкові та Одесі доступний самовивезення.