Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Засоби від гельмінтів

Сортувати:
Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Купити кошти від глистів для цуценят і дорослих собак

Паразити - найбільш часта причина поганого самопочуття домашніх вихованців. Вони вражають навіть повністю домашніх тварин, а регулярні прогулянки за межами будинку сприяють регулярному перезаражению. З цієї причини глістованіе необхідно проводити регулярно - як мінімум 1 раз в 6 місяців. Крім цього, обов'язковий прийом ліків від глистів для собак перед вакцинацією і в'язкою.

Інтернет-магазин «VetaStar» пропонує купити антигельмінтні препарати для собак останніх поколінь. Вони відрізняються високою ефективністю і при цьому безпечні для тварини. У продажу представлені:

  • різні форми - таблетки від глистів для собак, краплі на холку, глистогінний в рідкій формі для прийому всередину;
  • дозування для тварин різних порід і віку, в тому числі глистогонное для цуценят;
  • антигельмінтні препарати для собак з різним діючою речовиною - в каталозі обов'язково знайдеться той, що підійде вашому улюбленцю.

В наявності - глистогінні для собак хороших виробників. Ми уважно стежимо за умовами зберігання і термінами придатності. Ви отримаєте засіб від глистів для цуценят і дорослих собак належної якості. При цьому ціни будуть оптимальними.
Рідкі ліки, таблетки від глистів для собак і краплі на холку вже знаходяться на наших складах. Доставка по Україні здійснюється «Новою Поштою» і займає не більше 3-х робочих днів. У Харкові та Одесі передбачений самовивіз з будь-ветеринарної аптеки нашої мережі.

Глистогінний для цуценят і дорослих собак повинен призначати лікар

Если вы раньше использовали конкретные противоглистные препараты для собак, и результат был удовлетворительным — можно купить их повторно. Однако лучше сначала проконсультироваться с ветеринаром:

  • Антигельминтную профилактику можно проводить только здоровым животным. Ветеринар сможет правильно оценить текущее состояние животного и выбрать верную стратегию.

  • Дозировка зависит от веса пациента. Если вы не можете взвесить его в домашних условиях — посетите клинику.

  • Собаки некоторых пород проявляют специфические реакции на определенные действующие вещества. Опытный ветеринар подберет лекарства от глистов для собаки, максимально адаптированные к особенностям вашего питомца.

На базе наших стационарных зоомагазинов в Харькове и Одессе организованы ветеринарные кабинеты. При необходимости здесь вы сможете получить квалифицированную консультацию и сразу же купить препараты от глистов для собаки.