ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Вологий корм для котів

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Вологий корм для кішок або котів

Завдяки широкому спектру мокрих кормів для котів (консервів) можна підібрати підходяще харчування навіть самому вимогливому вихованцеві. Вологі або рідкі корми для котів розроблені спеціально для різного віку: кошенята або дорослі вихованці.

Є також особлива рецептура, яка підходить для стерилізованих кішок або кастрованих котів. Випускаються окремі консерви для котів, які допомагають виводити шерсть з організму або перешкоджають її накопичення.

Який клас консерви для котів вибрати?

  • Консерви економ класу - вологі корми для кішок з найбільш доступною вартістю в порівнянні з іншими класами. До складу входять різні продукти, щоб забезпечити необхідний комплекс вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.
  • Консерви преміум класу - рідкі корми для котів більш високого цінового сегмента. У їх складі міститься м'ясо, злаки і субпродукти. Кожен продукт наділяє порцію певним набором поживних речовин, вітамінів або мінералів. Різний набір інгредієнтів забезпечує правильне харчування для тварин з особливими смаковими уподобаннями і фізіологічними потребами.
  • Консерви суперпреміум класу - відмінно збалансований мокрий корм для котів, до складу якого входять натуральне м'ясо і високоякісні продукти. З нього пухнастик отримає повний спектр необхідних вітамінів, мінералів і мікроелементів для повноцінного і здорового життя. Якщо у вашої тварини є індивідуальні особливості, то після консультації ветеринар може призначити додаткові вітаміни.

Переваги консервованих мокрих кормів для кішок

  • Вологий корм для котів уже повністю готовий до вживання, тому повністю відпадає необхідність стояти біля плити і готувати спеціально для чотириногих членів сім'ї. Їжа зі столу господаря не підходить тваринам і може завдати істотної шкоди їх організму.
  • Є невеликі упаковки - павукові, які розраховані на одне годування. Це дуже зручно, особливо в поїздках або в жарку погоду.
  • Містить достатню кількість вологи. Деякі особини практично не п'ють воду, їм достатньо вологи у вологому кормі для кішок. Але все ж тварині необхідно забезпечити доступ до чистої і свіжої води, щоб в будь-який необхідний момент воно змогло вгамувати спрагу, особливо це стосується спекотних літніх днів.
  • Консерви для кішок на увазі термічну обробку продуктів, тому такий рідкий корм для кішки буде безпечним, корисним і смачним. Завдяки такому приготування в герметично закритій тарі відсутні небезпечні бактерії, мікроорганізми або паразити.

Наш інтернет-магазин пропонує купити вологий корм для кішок з доставкою по Україні. У Харкові та Одесі замовлення можна забрати самостійно.