ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Здоров'я тварин

В мене собака
В мене кішка

Все про породу Чіхуахуа

Все про породу Бігль

Дуже часто скарги власників собак на прийомі у ветеринарного лікаря пов'язані з захворюванням вух. Одне з таких захворювань отодектоз. Читайте в статті про профілактику, діагностику та лікування отодектозу.

Шкірне захворювання, яким страждають

як кішки, так і собаки. Незважаючи на те, що існує досить багато

ефективних способів лікування, і профілактики цієї хвороби,

недооцінювати її небезпека вкрай не рекомендується.

Спокійні, поступливі, допитливі, кмітливі - так характеризують скоттиш-фолдов господарі.

Врівноважені, спокійні, активні, грайливі та лагідні створення. З одного боку вони люблять бути в компанії людей, а з іншого - не хочуть сидіти на руках.

Ідеальні створіння для життя в квартирі з іншими домашніми вихованцями та дітьми. Британці мають спокійний, врівноважений характер, вони неймовірно доброзичливі та миролюбні.

Ідеальні створіння для життя в квартирі з іншими домашніми вихованцями та дітьми. Британці мають спокійний, врівноважений характер, вони неймовірно доброзичливі та миролюбні.

Висока популярність цієї породи підтверджує прекрасний характер персів. У котів і кішок перської породи м'який і спокійний характер, що дозволяє уживатися з різними тваринами і забезпечувати мирну атмосферу в домі навколо тварини.

Сфінкс - порода з незвичайним зовнішнім виглядом. Активна, допитлива, кмітлива, доброзичлива з ласкавим та спокійним характером.

Сфінкс - порода з незвичайним зовнішнім виглядом. Активна, допитлива, кмітлива, доброзичлива з ласкавим та спокійним характером.

Ці незалежні кішки, які люблять свого господаря та сильно до нього прив'язуються. Вони можуть обійтися якийсь час без свого господаря, але вони будуть цікавитися усіма його справами та заняттями.

Порода доброзичливих, неагресивних і відданих домашніх вихованців. Прекрасні улюбленці, які спеціально виводилися з неагресивних особин породи ще в той період, коли виводилася порода.

Одна з найбільш поширених хвороб вух у кішок - отодектоз. У статті розглянемо як діагностувати дане захворювання, правильно лікувати. Але найбільш головне як провести профілактику даного захворювання.

Жваві істоти, неймовірно грайливі, цікаві та життєрадісні. Прив'язується до своїх господарів і постійно за ними ходить. Самотність - це не про тайську породу.

Активне, кмітливе, добре й товариське створіння. Тонкінез любить бути в компанії, тому постійно ходить за господарем по п'ятах, спробує привернути увагу грою, або посидить на руках.

Спокійна, лагідна, м'яка та лагідна кішка, яка любить дбайливе ставлення та комфорт. Вона любить поговорити, але голос у неї приємний, мелодійний та неголосний.

Ця порода підходить для сімей з дітьми. Котячі російської блакитний відносяться до всіх членів сім'ї з добротою та ласкою, вони не стануть набридати і постійно знаходиться в центрі уваги, але все ж їм необхідно полежати на руках господаря.

Цю породу більшість заводчиків характеризує як стриману, врівноважену, спокійну і, навіть, тиху.

Це ідеальний домашній вихованець для любителів активного спілкування з тваринами. Сіамська порода чудово ладнає з іншими тваринами і з радістю проведе час з дітьми.

Дикі коріння породи прекрасно помітні в характері тварини. У спадок від далеких сибірських предків дісталися відмінні мисливські навички.

Зовнішній вигляд котячих даної породи абсолютно відповідає назві. А їх характер прекрасно підходить для сімей з дітьми.

Це створення, які чудово підходять для життя в сім'ї. Кішки активні, товариські та ласкаві.

Ці кішки завжди люблять бути в центрі уваги, не терплять ігнорування. Вони не можуть довго бути на самоті, завжди приходять в компанію.

Бурманська порода - розумна, інтелектуальна, добра та лагідна кішка. Живі істоти, які навіть в дорослому віці можуть вести себе як енергійні кошенята.

Ідеальним домашнім улюбленцем для активної сім'ї буде порода корніш рекс. Це створіння, в першу чергу, орієнтоване на людину, тому стане прекрасним другом для дитини.

Порода дуже активних кішок, які люблять грати та веселитьсь в компанії господарів. Домашні вихованці цієї породи сильно прив'язуються до своїх власників і прагнуть постійно бути поруч, привертаючи увагу для спільних ігор.

Кішка, яка вибере веселу компанію, а не самотність. Вона віддасть перевагу знаходитись в центрі уваги, бути приголубленою та сидіти на колінах.

Вихованці цієї породи дуже грайливі істоти, вони будуть полювати на іграшки, бігати або вискакувати з засідки. Але при цьому їх не важко навчати та дуже товариські вихованці.

Перелік кличок для котів

Це одні з найбільш уживчивих та добродушних кішок. Їх прекрасний характер дозволяє прекрасно ладити з дітьми й терпіти їх цікавість.

Прекрасні риси характеру цієї породи робилять її ідеальними домашніми вихованцями. Вони неймовірно люблять сидіти на руках і обожнюють, коли їх гладять.

Бірманська порода має характер, прекрасно відповідний для домашнього вихованця. Тварини цієї породи розумні, ласкаві, ніжні та товариські створення. Вони прекрасно ладнають з дітьми та іншими домашніми вихованцями.

Перелік кличок для кішки

Порода незвичайного забарвлення, що привертає увагу. Має схожість з великим за розмірами диким побратимом - африканським сервалом.

Найчастіше, абісінські  кішки неймовірно живі істоти. Вони завжди хочуть бути в центрі уваги і бути в епіцентрі всього, що відбувається в будинку.