ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Лікувальний корм для котів

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Дієтичні і лікувальні корми для кішок - коли здоров'я улюбленця вимагає особливого раціону

За станом здоров'я вихованця необхідно постійно стежити, періодично відвідувати ветеринара. Але якщо тварина все ж захворіло, половину успіху терапії може становити перехід на лікувальний корм для кішок.

Багато виробників створюють лінійки вологих або сухих дієтичних кормів для кішок і котів з особливими потребами, пов'язаними з різними захворюваннями:

  • Схильність до харчової алергії. Виняток алергенних компонентів і заміна їх продуктами з аналогічною харчовою цінністю допоможе вашому улюбленцю вести повноцінний спосіб життя без неприємних наслідків для здоров'я і краси.
  • Захворювання нирок або сечовидільної системи, сечокам'яна хвороба (МКБ). Цим проблемам особливо схильні до кастровані коти. Лікувальний корм стане і ефективною профілактикою проблеми, і допоможе в лікуванні.
  • Ожиріння. Надмірний апетит здатний зіграти злий жарт з чотириногим другом. Величезні складки симпатичні хіба що на фото в інтернеті. У житті вони створюють неймовірні труднощі для серця, судин, дихання і інших життєво важливих органів тварини. Дієтичні корми для кішки - відмінне рішення, що дозволяє улюбленцю залишатися у формі без голодувань.
  • Цукровий діабет. Тут без особливого лікувального корму для котів не обійтися - це питання їхнього життя.

Це неповний перелік особливих раціонів. Склад лікувальних кормів для кішок змінюється в залежності від особливостей і потреб пухнастих пацієнтів.

Купити лікувальний і дієтичний корм для кішок з доставкою по Україні

Призначати лікувальні корми котам може тільки ветеринар. Спеціаліст коректно допоможе визначити особливі потреби Вашого вихованця. Після цього Ви без зусиль підберете раціон з потрібними властивостями. При цьому наш інтернет-магазин запропонує хороші ціни. Передбачена доставка по всій Україні транспортними компаніями. В Одесі та Харкові доступний самовивезення з одного з наших стаціонарних зоомагазинів.