Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Дехінел плюс зі смаком яловичини таб №10

В наявності
Код товару: 999997881
258 грн
Бренд
KRKA
  • Опис
Опис

Опис
Круглі таблетки жовтого кольору з темними вкрапленнями зі скошеними краями та насічкою на одному боці.

Склад
1 таблетка (760 мг)препарату містить діючі речовини:
празіквантел – 50 мг,
пірантелу ембонат – 144 мг,
фебантел – 150 мг.
Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон К30, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор м’ясний, магнію стеарат.

Фармакологічна дія
АТС vet QР52А, протитрематодні, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати Дехінел Плюс таблетки зі смаком м’яса для собак – антигельмінтний препарат комбінованої дії, що містить празіквантел, пірантелу ембонат та фебантел.
Пірантелу ембонат та фебантел ефективно діють проти нематод (аскариди, анкілостоми, волосоголовці), зокрема Toxocara canis, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum та Trichuris vulpis. Празіквантел ефективно діє проти статевозрілих та личинкових стадій розвитку стьожкових гельмінтів, зокрема Taenia spp., Dipylidium caninum, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Multiceps multiceps та Mesocestoides spp.
Пірантел діє як холінергічний антагоніст, механізм дії якого полягає у стимулюванні нікотинових холінорецепторів паразита, що викликає спастичний параліч і таким чином дозволяє видалити паразита з шлунково-кишкового тракту перистальтикою.
Похідні фебантелу – фенбендазолу та оксфендазолу – чинять антигельмінтну дію шляхом інгібування полімеризації тубуліну. Таким чином попереджається утворення мікротрубочок, що приводить до порушення структур, життєво необхідних для нормального функціонування гельмінтів. Зокрема, порушується поглинання глюкози, що веде до виснаження АТФ у клітинах. Паразит гине в результаті виснаження енергетичних запасів, що відбувається через 2 – 3 доби. Празіквантел швидко всмоктується та поширюється по організму паразита.
Дослідження як in vitro, так і in vivo показали, що празіквантел викликає серйозне ураження оболонки паразита, призводячи до спазму та паралічу. Настає майже миттєва тонічна судома мускулатури паразита та швидка вакуолізація синцитіальної оболонки. Ця швидка судома викликана змінами у двовалентних катіонних потоках, зокрема кальцію.

Застосування
Дегельмінтизація собак, включаючи цуценят, при ураженні нематодами та цестодами: аскаридами – Toxocara canis, Toxascaris leonina (статевозрілі та личинкові форми);
анкілостомами – Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum (статевозрілі форми);
волосоголовцями – Trichuris vulpis (статевозрілі форми);
цестодами – Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia hydatigenia, T. pisiformis, T. multiceps, Mesocestoides lineatus.

Дозування
Перорально, одноразово, з кормом або примусово.

Доза діючих речовин препарату становить: 15 мг фебантелу, 14,4 мг пірантелу та 5 мг празіквантелу на кг маси тіла.
Доза препарату: 1 таблетка Дехінел Плюс на 10 кг маси тіла тварини.
Дегельмінтизація самок щодо аскарид проводиться за такою схемою: препарат задають самкам через 2 тижні після родів та кожні два тижні до закінчення періоду вигодовування цуценят.

Дегельмінтизацію цуценят рекомендується проводити починаючи з 2-х тижневого віку кожні два тижні до 12-ти тижневого віку, і далі кожні 3 місяці. Бажано проводити дегельмінтизацію цуценят та самок під час лактації одночасно.
У випадку важкого ураження тварин нематодами рекомендується застосовувати препарат два рази з інтервалом 14 діб.
Дегельмінтизацію тварин рекомендується проводити кожні 3 місяці.

 

Протипоказання
Не застосовувати хворим та ослабленим тваринам.
Не застосовувати вагітним самкам в перші дві третини періоду вагітності. За необхідності проведення дегельмінтизації вагітних самок необхідно проконсультуватися з лікарем ветеринарної медицини.

Застереження
Дотримуватися рекомендованого дозування.

Форма випуску
По 2 таблетки у блістері; по 1 блістеру в картонній упаковці.
По 10 таблеток у блістері; по 1 або по 10 блістерів в картонній упаковці.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари