Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Мілпразон для котів та кошенят масою від 0,5 кг таб 4 мг/10 мг №2

Немає в наявності
Код товару: АА0009301
191 грн
Бренд
KRKA
  • Опис
Опис

Лікарська форма:
Таблетки для кішок вагою понад 2 кг — жовто-коричневі овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті оболонкою, з рискою на одній стороні.

Розфасований по 2 таблетки в блістери з фольги, упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією по застосуванню.

Склад:
Активні речовини: Мілбеміцин оксим (Milbemycin oxime) - 16 мг; Празіквантелу (Praziquantel) - 40 мг Допоміжні речовини: оксид заліза червоний,целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, повідон, лактози моногідрат, кремній колоїдний, магнію стеарат, ароматизатор м'яса, порошок дріжджів.,пропіленгліколь,гіпромелоза/

Фармакологічні властивості:
Таблетки для кішок належать до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидного і цестодоцидного дії.

Вхідні до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр антигельмінтного дії.

Мільбеміціна оксим — макроциклічний лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.

Механізм дії мільбеміцина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до сверхполяризації мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мільбеміцина оксима в плазмі крові кішок досягається через 2 години, з організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді, період напіввиведення становить приблизно 13 годин.

Празіквантел є ацилірованим похідним піразинзохіноліна, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Після перорального введення препарату максимальна концентрація празіквантелу в плазмі крові кішок досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів з сечею, період напіввиведення становить близько 3 годин.

Мілпразон® таблетки для кішок за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться кішок різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Показання до застосування:
таблетки для кішок призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематодо-цестодозних інвазіях, спричинених як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів: цестоди — Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis; нематоди — Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання.

Порядок застосування:
Мілпразон таблетки застосовують кішкам одноразово під час їжі з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 2 мг мільбеміцина оксиму і 5 мг празіквантелу на 1 кг маси тварини, з розрахунку.

Вага тварини, кг Кількість таб.
0,5-1 кг 0,5 таб.
більше 1-2 кг 1 таб.

Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не вимагається.

Профілактика тварин зазвичай 1 раз в квартал (3 місяці) у вищезазначених дозах, а також за 2 тижні до вакцинації. У сім'ї, де є маленькі діти, які близько спілкуються з домашніми тваринами, дегельмінтизацію тварин бажано проводити один раз в місяць, в профілактичних цілях.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника Dirofilaria immitis) одноразово, потім 1 раз в місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегільментизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.

Протипоказання:
Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Препарат Не слід застосовувати котам масою менше 2 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Умови і терміни зберігання:
Зберігають препарат у закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника — 2 роки з дати виробництва.

Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари