ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Анфлурон 2МО - противірусний засіб для собак і котів, 10 мл

Новинка
В наявності
Код товару: АА0005517
216 грн
Бренд
Укрзооветпромпостач
Об'єм упаковки
10 мл
Країна виробника
Україна
Показання
Гострі та хронічні вірусні захворювання
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій
Вид тварини
СобакиКотиВРХ

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами

 • Опис
 • Инструкція
 • Відгуки (0)
Опис

Анфлурон 2МО - противірусний засіб для собак і котів, 10 мл

Фармакологічні властивості

Інтерферони (ІФН) - це група біологічно активних білків або глікопротеїдів, синтезованих клітинами в процесі захисної реакції на чужорідні агенти - вірусну інфекцію, антигенну або мітогенний вплив. ІФН різних видів тварин, незважаючи на незначні міжвидові розбіжності в амінокислотним складом, ефективно працюють в організмах гетерогенних тварин.

При контакті ІФН з різноманітними клітинами організму, останні стають несприйнятливими до майже всіх відомих вірусів і багатьом токсинів білкової та іншої природи. ІФН на відміну від імуностимуляторів (індукторів ІФН) є потужними модуляторами імунної системи.

a-ІФН виробляється лімфоїдними клітинами у відповідь на чужорідні агенти - віруси, бактерії або неопластичні агенти. Активізує майже всі клітини імунної системи, сприяє виробленню антитіл. Модулює В-клітинний імунітет.

g-ІФН продукується активованими Т-лімфоцитами. Активізує клітини імунної системи, особливо макрофаги (підвищує активність в 1000 разів). Модулює Т-клітинний імунітет. Противірусна активність нижче, ніж в a-ІФН.

Застосування

Препарат призначений для лікування і профілактики сільськогосподарських, домашніх тварин і птиці при захворюваннях різної етіології (інфекційна, інвазійних, онкологічна, імунодефіцитні):

 • як противірусний засіб у випадках гострих, хронічних і персистуючих вірусних інфекцій;
 • як імуномодулятор загальної дії для активації клітинного і гуморального імунітету при багатьох патологіях, в тому числі імунодефіцитних і імуносупресивних станах, викликаних інфекційним або інвазійних агентом, антибіотико-і хіміотерапією.
 • як імуномодулятор локальної дії для створення locus rezіstentіo majorіs (захворювання суглобів, рани різної етіології, локальні захворювання шкіри і слизових, і т.п.).

Дозування

При вірусних інфекціях

Початковий курс анфлурона внутрішньом'язово 1-3 дні до досягнення лікувального ефекту.

Дорослі тварини (1 рік і старше).

Ударні дози:

 • собакам дрібних і великих порід - 1-2 мл на голову;
 • котам, кролям, норкам, нутріям - 0,5-1 мл на голову;
 • свиням, козам, вівцям - в залежності від ваги - 1-2 мл на голову;
 • великій рогатій худобі, коням - в залежності від ваги - 2-3 мл на голову.

При продовженні лікування у випадках хронічних персистуючих вірусних інфекцій переходять на підтримувані дози (1/2 від ударних), курс 7-10 днів, максимальний до 30 днів.

Молодняк тварин (до 1 року) - 1/2 від дорослих (ударних і підтримуваних) доз відповідно.

При іммунодепресивних станах, викликаних інтоксикацією внаслідок тривалої антибіотико-і / або хіміотерапії, на тлі поточного лікування підтримувані дози - курс до 10 днів, подальше лікування 1/2 підтримуваних доз.

При злоякісних захворюваннях органів і систем

Триразові ударні дози анфлурона, курс 14-28 днів з обов'язковою симптоматичною терапією та контролем лабораторних показників (кров, сеча і т.п.). Якщо є можливість введення безпосередньо в пухлину - не більше 0,5 мл на 1 кг маси тварини за один раз. Можлива комбінація з хіміо- та радіотерапії. Ефективний при післяопераційному лікуванні як цитостатик.

При паразитарних захворюваннях

Внутрішньоклітинні інвазії, в т.ч. хламідіози, - ударні дози перші 3 дні, підтримувані - 7-10 днів. Можлива комбінація з антибіотико-і хіміотерапією.

Інші інвазії - для імунокорекції підтримувані дози 10 днів в комбінації з хіміотерапією.

При хворобах імунної системи (хронічна імуносупресії):

 • при курсах не більш 1 місяця - через день підтримувані дози;
 • при курсах більше 1 місяця - протягом 14 днів підтримувані дози через день, потім перейти на 1/2 підтримуваних доз через день під обов'язковим контролем імунологічних та гематологічних показників.

При хворобах очей

Вірусні, посттравматичні (в т.ч. післяопераційні) кератити, кон'юнктивіти і т.п. по 2-3 краплі в око 3-4 рази на день. У більш серйозних випадках можлива ретробульбарна блокада з анфлуроном (ударна доза одноразово чи підтримувані багаторазово).

Хвороби шкіри

Посттравматичні, післяопераційні рани - анфлурон 1:10 на стерильному фізіологічному розчині у вигляді аплікацій на рани і / або аспірація в порожнину рани через дренаж в комбінації з антибіотико або хіміотерапією. Розчин препарату готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8) ° С.

Дозування анфлурона не повинна перевищувати 1,5 ударної дози в день при курсі до 5-ти днів і 0,75 ударної дози при курсі лікування понад 5 діб.

При трихофітії - внутрішньом'язово ударна доза анфлурона в комбінації з вакциною. Розчин анфлурона готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8) ° С.
Для профілактики використовують анфлурон внутрішньом'язово 1/2 від ударних доз з кратністю 1 раз в 2 тижні, або внутрішньо шляхом випоювання розчином препарату з розрахунку ударна доза на голову з кратністю 1 раз в тиждень.

Для випоювання анфлурон розводять холодною кип'яченою або відстояною водою з розрахунку на поголів'я і гарантованого разового вживання розведеного препарату усіма тваринами. Розчин препарату готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8) ° С.

Несприйнятливість до інфекцій, як правило, зберігається до 30 діб після введення препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препаратів ІФН. Важкі форми алергічних захворювань.

Застереження при застосуванні

При розрахунку дозування на тривалі курси, уникати високих доз анфлурона, замінюючи їх підтримуваними дозами (1/2 від ударних доз).

При виражених порушеннях функцій печінки та нирок, важких серцево-судинних захворюваннях анфлурон застосовують з обережністю (кратність введення - не частіше 1 разу в 2-3 дня).

Не застосовувати препарат разом з імуностимуляторами і індукторами ендогенного інтерферону.

Вагітним тваринам препарати застосовують з обережністю, враховуючи можливість виникнення побічних реакцій (підвищення температури, занепокоєння, і т.п.).

Побічні ефекти

При введенні ударних доз - підвищення температури, грипоподібний синдром, млявість, сонливість. У котів протягом 1-го години - занепокоєння, рідше блювота, після 4-х годин перераховані реакції проходять. При подальшому застосуванні підтримуваних доз побічні реакції не відновлюються

Упаковка

Скляні флакони або ампули по 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 50, 100 мл.

Зберігання

Анфлурон зберігають при температурі від 2 ° С до 8 ° С; Не заморожувати!

Термін придатності 18 місяців.

Инструкція

Применение

Препарат предназначен для лечения и профилактики сельскохозяйственных, домашних животных и птицы при заболеваниях различной этиологии (инфекционная, инвазионных, онкологическая, иммунодефицитные):

 • как противовирусное средство в случаях острых, хронических и персистирующих вирусных инфекций;
 • как иммуномодулятор общего действия для активации клеточного и гуморального иммунитета при многих патологиях, в том числе иммунодефицитных и иммуносупрессивных состояниях, вызванных инфекционным или инвазионных агентом, антибиотико и химиотерапией.
 • как иммуномодулятор локального действия для создания locus rezиstentиo majorиs (заболевания суставов, раны различной этиологии, локальные заболевания кожи и слизистых и т.п.).

Дозировка

При вирусных инфекциях

Начальный курс анфлурона внутримышечно 1-3 дня до достижения лечебного эффекта.

Взрослые животные (1 год и старше).

Ударные дозы:

 • собакам мелких и крупных пород - 1-2 мл на голову;
 • котам, кроликам, норки, нутрии - 0,5-1 мл на голову;
 • свиньям, козам, овцам - в зависимости от веса - 1-2 мл на голову;
 • крупному рогатому скоту, лошадям - в зависимости от веса - 2-3 мл на голову.

При продолжении лечения в случаях хронических персистирующих вирусных инфекций переходят на поддерживаемые дозы (1/2 от ударных), курс 7-10 дней, максимальный до 30 дней.

Молодняк животных (до 1 года) - 1/2 от взрослых (ударных и поддерживаемых) доз соответственно.

При иммунодепресивних состояниях, вызванных интоксикацией вследствие длительной антибиотикотерапии и / или химиотерапии на фоне текущего лечения поддерживаемые дозы - курс до 10 дней, дальнейшее лечение 1/2 поддерживаемых доз.

При злокачественных заболеваниях органов и систем

Трехкратные ударные дозы анфлурона, курс 14-28 дней с обязательным симптоматической терапией и контролем лабораторных показателей (кровь, моча и т.п.). Если есть возможность введения непосредственно в опухоль - не более 0,5 мл на 1 кг массы животного за один раз. Возможна комбинация с химио- и радиотерапии. Эффективен при послеоперационном лечении как цитостатиков.

При паразитарных заболеваниях

Внутриклеточные инвазии, в т.ч. хламидиозы, - ударные дозы первые 3 дня, поддерживаемые - 7-10 дней. Возможна комбинация с антибиотико и химиотерапией.

Другие инвазии - для иммунокоррекции поддерживаемые дозы 10 дней в комбинации с химиотерапией.

При болезнях иммунной системы (хронической иммуносупрессии):

 • при курсах не больше 1 месяца - через день поддерживаемые дозы
 • при курсах больше 1 месяца - в течение 14 дней поддерживаемые дозы через день, потом перейти на 1/2 поддерживаемых доз через день под обязательным контролем иммунологических и гематологических показателей.

При болезнях глаз

Вирусные, посттравматические (в т.ч. послеоперационные) кератиты, конъюнктивиты и т.п. по 2-3 капли в глаз 3-4 раза в день. В более серьезных случаях возможна ретробульбарная блокада с анфлуроном (ударная доза однократно или поддерживаемые многократно).

Болезни кожи

Посттравматические, послеоперационные раны - анфлурон 1:10 на стерильном физиологическом растворе в виде аппликаций на раны и / или аспирация в полость раны через дренаж в комбинации с антибиотиками или химиотерапией. Раствор препарата готовят перед применением, хранят не более 24-х часов при (4-8) ° С

Дозировка анфлурона не должна превышать 1,5 ударной дозы в день при курсе до 5-ти дней и 0,75 ударной дозы при курсе лечения более 5 суток.

При трихофитии - внутримышечно ударная доза анфлурона в комбинации с вакциной. Раствор анфлурона готовят перед применением, хранят не более 24-х часов при (4-8) ° С
Для профилактики используют анфлурон внутримышечно 1/2 от ударных доз с кратностью 1 раз в 2 недели, или внутренне путем выпаивания раствором препарата с расчета ударная доза на голову с кратностью 1 раз в неделю.

Для выпойки анфлурон разводят холодной кипяченой или отстоянной водой из расчета на поголовье и гарантированного разового употребления разведенного препарата всеми животными. Раствор препарата готовят перед применением, хранят не более 24-х часов при (4-8) ° С

Невосприимчивость к инфекциям, как правило, сохраняется до 30 суток после введения препарата.

Відгуки (0)
0 відгуки до товару "Анфлурон 2МО - противірусний засіб для собак і котів, 10 мл"
Залишити відгук
Оценить товар
Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами