ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Вушні краплі для собак

Показувати по:
20 40 60
Вид списку
Фільтр


Купити вушні краплі для собак при лікуванні отитів різного походження

Якщо вашого вихованця постійно турбують вушка, він нервує при спробах доторкнутися до них або, навпаки, постійно норовить почухатися, велика ймовірність отиту і кліщів. Інтернет-магазин «VetaStar» в таких ситуаціях настійно рекомендує звернутися до ветеринара, а потім купити краплі для вух собакам. У нашому каталозі зібрані препарати провідних виробників:

  • Протизапальні вушні краплі для собак при отитах, викликаних бактеріальною або грибковою інфекцією.

  • Краплі від вушного кліща для собак комбінованої дії.

Ми запропонуємо оптимальні ціни на краплі для вух для собак.

Зазвичай протизапальні краплі для вух собак - це комплексні препарати з протигрибковими, антибактеріальними, протисвербіжні компонентами і речовинами, які борються з ектопаразитами (в даному випадку вушними кліщами). Однак основною діючою речовиною виступають різні антибіотики. Тому підбір кошти бажано довірити кваліфікованому спеціалісту і проводити лікування під його контролем.

При магазинах нашої мережі в Харкові і Одесі працюють ветеринарні кабінети. Тут ви можете отримати первинну консультацію щодо лікування отиту у собак і рецепт на вушні краплі. Якщо у вас немає можливості відвідати ветклініки, зателефонуйте нашим фахівцям. Вони докладуть максимум зусиль, щоб допомогти.

Доставка крапель вушних для собак - по всій Україні

Ми висилаємо замовлення зручною вам транспортною компанією. Весь асортимент вже на складі. Відправка займе мінімум часу.

Гарантуємо належну якість крапель для собак від отиту і вушного кліща:

  • Препарати зберігаються в правильних умовах навколишнього середовища - при нормальній температурі, вологості повітря, без доступу світла.

  • Краплі вушні для собак мають нормальний термін придатності - перед тим, як передати замовлення клієнта, наші співробітники перевіряють кожен флакон.

У Харкові та Одесі доступний самовивезення. Щоб забрати краплі у вуха для собак самостійно, узгодьте деталі з менеджером магазину.

Бажаємо вашим вихованцям міцного здоров'я і гарного настрою. Але якщо стали турбувати вушка - ви знаєте, де купити вушні краплі для собак будь-якого призначення.