ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Вакцина Нобівак (Nobivac) Rabies проти сказу, 1 доза / 1 мл

+ Термобокс 124 грн
Хіт продажу
В наявності
Код товару: 4334
167 грн
Бренд
MSD Animal Health
Вік
від 3 мысяців
Об'єм упаковки
1 мл
Країна виробника
США
Показання
Профілактика сказу
Вид тварини
СобакиКотиГризуниВРХ

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами

 • Опис
 • Склад
 • Відгуки (0)
Опис

Вакцина від сказу Nobivac Rabies, виробник - MSD Animal Health

Фармакологічні властивості:  Інактивована вакцина Нобівак Рабіес є профілактичним засобом активної імунізації здорових тварин проти сказу.

Одноразової ін'єкції досить для створення активного імунітету у собак і кішок терміном до 3-х років, у великої рогатої худоби, овець, кіз і коней - до 2-х років, у лисиць, норок і тхорів - до 1 року. Наростання імунітету після введення вакцини відбувається на 21-й день. Для овець, кіз, норок, тхорів і лисиць щеплення забезпечує захист як мінімум 1 рік.

Показання:  Призначають собакам, кішкам, тхорів, норкам, лисицям, великій рогатій худобі, вівцям, козам і коням для профілактики сказу

Дози і спосіб застосування:  Вакциною щеплення тільки клінічно здорових тварин.

Собак і котів починають прищеплювати з 3-х місячного віку (якщо тварина з епізоотичної ситуації було щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно у віці 3-х місяців), ревакцинируют кожні 3 роки (в залежності від епізодичної ситуації, можна проводити вакцинації тварин проти сказу щороку), вакцину у кількості 1 дози (1 мл) вводять внутрішньом'язово або підшкірно.

Тхорів, норок і лисиць вакцинують проти сказу з 3-х місячного віку (якщо тварина з епізоотичної ситуації було щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно у віці 3-х місяців), ревакцинируют проти сказу щорічно, вакцину у кількості 1 дози (1 мл) вводять підшкірно.

Велика рогата худоба, овець, кіз і коней вперше вакцинують проти сказу з 6-ти місячного віку (якщо тварина з епізодичній ситуації було щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно у віці 6-ти місяців), ревакцинируют кожні 2 роки ( в залежності від епізоотичної ситуації, можна проводити вакцинації тварин проти сказу щороку), вакцину у кількості 1 дози (1 мл) вводять внутрішньом'язово.

Побічні дії:  При підшкірному введенні в місці ін'єкції можливе утворення легкої припухлості, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів.

У тварин після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах.

Протипоказання:  Гіперчутливість до компонентів вакцини.

Особливості застосування:  Вакцину можна застосовувати собакам і кішкам під час вагітності.

Допускається використання вакцини Нобівак Рабіес якості розчинника до вакцин Нобівак DHPPi, Нобівак DHP і Нобівак Трікет, а також змішування і одночасне застосування з вакциною Нобівак лепту в співвідношенні доз 1: 1.

Перед вживанням флакон з вакциною рекомендується струснути. У зв'язку з тим, що вірусних компонент вакцини знаходиться в інактивована стані, препарат не представляє потенційну небезпеку для навколишнього середовища і персоналу.

При порушенні цілісності флакона або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5 - 10 хвилин.

Умови зберігання:  Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 º С. Заморожування вакцини не допускається.

Термін придатності - 2 роки.

Склад

Состав: Каждый флакон (1 доза) содержит инактивированную культуру вируса с активностью не менее 2 МЕ и адъювант AIPO4. По внешнему виду вакцина представляет собой суспензию розового или желто-коричневого цвета.

Відгуки (0)
0 відгуки до товару "Вакцина Нобівак (Nobivac) Rabies проти сказу, 1 доза / 1 мл"
Залишити відгук
Оценить товар
Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами