ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Абісінська кішка

Розмір: Середні
Спосіб життя: на вулиці / в приміщенні
Вага дорослої особини:
Коти 4-6 кг
Кішки 3-5 кг

Характер абісінської кішки

Найчастіше, абісінскі кішки неймовірно живі істоти. Вони завжди хочуть бути в центрі уваги та бути в епіцентрі всього, що відбувається в будинку. Тому, можуть стати настирливими і трохи «плутатися під ногами», але надовго відійти від улюбленого господаря просто не можуть. Це обумовлено тим, що вони сильно прив'язуються до господаря і постійно хочуть знаходиться поруч. За бажанням та в разі прекрасного настрою, тварини стають неймовірно ласкавими створіннями. Вони прекрасно ладнають з усіма тваринами, проводячи багато часу в спільних іграх. Незабаром дадуть їм зрозумілий, хто тут господар будинку. Особливий характер і поведінка кішки нікому не дадуть нудьгувати. Тому, якщо Ви хочете відпочити в спокої і тиші, постарайтеся підібрати іншу породу.

Догляд та утримання абіссінської кішки

Дана порода не потребує складного та особливого догляду, оскільки шерсть у неї коротка. Цілком достатньо буде щотижня вичісувати кішку спеціальною щіткою, прибираючи непотрібне відмерше хутро. Проведення такої процедури убезпечить будинок від хутра на всіх м'яких поверхнях, але і дозволить утримувати прекрасну шубку вашої улюблениці в здоровому і прекрасному стані. При необхідності проводять процедуру обрізання кігтів. Найчастіше, такий захід роблять два-три рази на місяць. У абісінської кішки можливе виникнення досить поширеною хвороби - пародонтозу. Тому для профілактики цього захворювання регулярно чистіть зуби спеціальною постою, але тільки після консультації ветеринара.

Годування абіссінської кішки

Харчування абісінської кішки повинно бути збалансованим і збагаченим вітамінами та мінералами. Кращим рішенням стануть готові професійні корми преміум і супер преміум класу. Дивіться в рекомендованих товарах.

Захворювання абіссінської кішки

Найбільш поширеним захворюванням даної породи є нирковий амілоїдоз