ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Американська короткошерста кішка

Розмір: Середні, великі
Спосіб життя: в приміщенні / на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти 5 - 7 кг
Кішки 2,7 - 5,5 кг

Характер американської короткошерстної кішки

Це одні з найбільш злагідних та добродушних кішок. Їх прекрасний характер дозволяє чулово ладнати з дітьми і витримувати їх цікавість. Такі особливі риси характеру роблять їх фаворитами серед численних сімей. Ще одна перевага їх особистості - любов до ігор, яка зберігається до глибокої старості, але при цьому вони спокійні та врівноважені особистості. Кішки цієї породи є неймовірно цікавими, розумними і кмітливими створіннями. Протягом всього свого життя вони проявляють цікавість до всього, що їх оточує, тому вони постійно вивчають все навколо. Навіть при тому, що кішки вважають за краще знаходитись поруч з людьми, ці створення зберігають незалежність. Вони здатні знайти спільну мову з будь-яким іншим домашнім вихованцем, прекрасно ладнають з дітьми - в цьому криється популярність цієї породи.

Догляд та утримання американської короткошерстої кішки

Хоча у кішок цієї породи коротка шерсть, вони вимагають постійного та якісного догляду. Така необхідність в щоденному розчісуванні через густе підшерстя, яке починає активно випадати в період линьки. Тому без гребінця або частою пуходеркою не обійтися. А ось купати їх необхідно тільки в міру забруднення, але не дуже часто, інакше змиється весь захист шкіри та вовни. Особливу увагу необхідно приділити очам і вухам. У міру забруднення їх необхідно протирати вологою теплою серветкою. Періодично кігті домашнього улюбленця необхідно підстригати, не давати врости в подушечки пальців, що може призвести до гнійних ран та неприємностей.

Харчування американської короткошерстої породи кішок

Отримуючи якісне харчування з усіма необхідними мінералами, вітамінами та іншими речовинами, домашній улюбленець буде здоровий, активний і виглядати прекрасно зі здоровим блискучим хутром. Тільки отримуючи повноцінний раціон американська короткошерста порода буде активна, цікава і зможе прекрасно ладити з усіма членами сім'ї. Годувати можна як самостійно приготовленою їжею по певного раціону так і готовою їжею промислового приготування. Найкраще використовувати для короткошерстої кішки корм преміум і супер-преміум класу. Який відрізняється збалансованою формулою з усіма необхідними корисними речовинами.

Захворювання американської короткошерстої породи кішок

Ця порода має досить міцне здоров'я, але і як більшість тварин вони мають найбільш поширені захворювання:

  • полікістоз нирок,
  • гіпертрофічна кардіоміопатія,
  • дисплазія тазостегнового суглоба.