ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Американський керл

Розмір: Середні
Спосіб життя: У приміщенні
Вага:
Коти 4,5 - 5,5 кг
Кішки 3,2 - 4,5 кг

Американський керл: особливості характеру

Прекрасні риси характеру цієї породи робилять її ідеальними домашніми вихованцями. Вони неймовірно люблять сидіти на руках і обожнюють, коли їх гладять. Але такі особливості не означають, що вони ледачі створення. А навіть навпаки, ця порода неймовірно активна протягом всього свого життя. Американський керл ніжне та невимогливе створення. Особлива форма вух додає особливої пікантності зовнішньому вигляду тварини.

Американський керл: догляд та утримання

Особливого догляду вимагають вуха тварини: періодична чистка спеціальним розчином. Під час проведення процедури варто бути дуже обережним з вухами, щоб не пошкодити їх унікальну форму. Не варто забувати про необхідність розчісування. Зазвичай разу на тиждень буде достатньо. Але під час линьки цю процедуру можна проводити частіше. А ось купати быльше, ніж раз на місяць, не рекомендується, при цьому необхідно використовувати спеціальний шампунь, який забезпечує здоров'я та блиск хутра.

Годування породи американський керл

Найчастіше годують керлів готовими сухими або консервованими кормами високої якості (супер преміум класу). Для кошенят необхідно підбирати спеціальні корми, збалансовані для таких маленьких вихованців. Для годування дорослих особин можна використовувати змішаний раціон. Але в цьому є складність. Виключно натуральними продуктами дуже складно створити дійсно збалансований корм. Тому в якості основи, при використанні натуральних продуктів, краще використовувати нежирне біле м'ясо.

Захворювання американського керла

У американського керла найбільш поширені хвороби:

  • мочекам'яна хвороба
  • глистяні інвазії
  • зубні хвороби
  • цистит
  • алергії