ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Бенгальська порода

Розмір: Середні, Великі
Спосіб життя: на вулиці / в приміщенні
Вага:
Коти 5-8 кг
Кішки 4-6 кг

Характер бенгальської породи

Порода доброзичливих, неагресивних і відданих домашніх вихованців. Прекрасні улюбленці, які спеціально виводилися з неагресивних особин породи ще в той період, коли створювалася порода. Хоча ці тварини і нагадують своїх диких побратимів, але вони прекрасно уживаються в квартирі з усіма домашніми вихованцями, досить терплячі з іграми і в спілкуванні з дітьми. Іноді дивує неймовірна відданість кішки, її допитливість і товариськість. Бенгальці дуже розумні створіння, легко навчаються. На диво всім, ця порода дуже любить водні процедури, тому купати їх не складе труднощів.

Догляд та утримання бенгальської породи

Великий плюс цієї породи - невибагливість у догляді. Невеликі тимчасові витрати на розчісування вихованця допоможуть тримати хутро в ідеальному стані. У період линьки тварину варто розчісувати трохи частіше, ніж зазвичай. Очі та вуха, як більшості котячих, варто періодично оглядати та промивати. Кігті стрижуть пару раз на місяць або при необхідності. Купати вихованця можна в міру необхідності, з використанням спеціального шампуню. Крім того, кішці така процедура сподобається.

Годування бенгальської породи

Кішки бенгальської породи завжди сповнені сил і багато рухаються. Дуже активні тварини з добре розвиненою мускулатурою, яким необхідно якісне харчування для підтримки сил. Тому до харчування необхідно підходити з повною відповідальністю. Крім того, дана порода може бути дуже вимоглива до вибору харчування. А її організм чутливий до будь-яких змін в раціоні. Тому, слід вибирати вже повністю збалансований і повністю підібраний корм промислового виробництва.

Хвороби бенгальської породи кішок

Найчастіше вихованці цієї породи хворіють: 

  • лейкемією, 
  • гастритом, 
  • харчовими отруєннями, 
  • є проблеми від глистів.