ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Бірманська кішка

Розмір: Середні
Спосіб життя: в приміщенні
Вага:
Коти 4 - 9 кг
Кішки 3 - 5 кг

Характер бірманської породи

Бірманська порода має характер, прекрасно відповідний для домашнього вихованця. Тварини цієї породи розумні, ласкаві, ніжні та товариські створення. Вони прекрасно ладнають з дітьми та іншими домашніми вихованцями. Великою перевагою цієї породи є їх урівноваженість. У більшості вони не мстиві тварини. Бірманці уміють розуміти настрій хазяїна та стараються підлаштуватися під нього.

Догляд та утримання бірманської породи

Догляд не вимагає дуже складних маніпуляцій. Досить кілька разів в тиждень розчісувати хутро котика. Але під час линьки кількість процедур необхідно збільшити. Як і у інших представників котячого роду, періодично необхідно підрізувати кігті та стежити за станом вух і очей. У разі потреби їх необхідно купати із спеціальними шампунями. Не забувайте також про вакцинацію, проти паразитарні процедури.

Годування бірманської породи

Для прекрасного зовнішнього вигляду і здоров'я домашнього улюбленця необхідно його правильно годувати. Один з найкращих варіантів - готовий корм високої якості. Для цього найчастіше використовують корм супер преміум класу, який містить усі необхідні поживні компоненти і вітамінно-мінеральні добавки в оптимальній кількості. Сухий корм допомагає ще впорається з такою проблемою, як наліт на зубах. Тому годувати бірманську породу такою їжею удвічі корисно. Ця порода не схильна до переїдання, тому можна не бояться про те, що тварина набере зайву вагу.

Хвороби бірманської породи

Найчастіше у цієї породи зустрічається гіпертрофічна кардіоміопатія. Але як і іншій тварині періодично їм необхідно проводити профілактику від бліх, кліщів і глистів.