ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Британська довгошерста порода

Розмір: Середні, великі
Спосіб життя: У приміщенні / на вулиці
Вага:
Коти 6 - 9 кг
Кішки 4 - 6 кг

Характер британської породи кішок

Ідеальні створіння для життя в квартирі з іншими домашніми вихованцями та дітьми. Британці мають спокійний, врівноважений характер, вони неймовірно доброзичливі та миролюбні. Воліють багато часу проводити зі своїми господарями. Але навіть якщо поруч нікого немає, вони цілком здатні знайти собі заняття: ігри або тривалий сон. Британська порода ніколи не відмовиться посидіти на руках, вони люблять, щоб їх гладили. У цієї породи є ще одна незаперечна перевага - вони легко пристосовуються до змін.

Догляд та утримання британців довгошерстих

Британські довгошерсті кішки вимагають ретельного догляду за шерстю. При регулярному проведенні розчісуванні, шерсть буде прекрасно виглядати, і не буде доставляти ніяких додаткових проблем.

Годування кішок британської породи

Правильне харчування - запорука здоров'я та краси домашнього вихованця. Британська довгошерста порода не є винятком. Підбирайте правильний раціон і збалансоване харчування. І не тільки вихованець, але і Ви будете задоволені! Широкий спектр консервованих і сухих кормів дозволяє вибрати оптимальний варіант для вихованця з усіма необхідними вітамінно-мінеральними складовими, при цьому з огляду на його смакові переваги.

Хвороби кішок британської породи

Найбільш поширені такі хвороби:

  • схильність до простудних та інфекційних захворювань;
  • кліщі;
  • блохи;
  • глисти.