ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Бурманська порода

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні / на вулиці
Вага:
Коти 4 - 6 кг
Кішки 3 - 5 кг

Характер бурманскої породи

Бурманська порода - розумна, інтелектуальна, добра та лагідна кішка. Живі істоти, які навіть в дорослому віці можуть вести себе як енергійні кошенята. Вони навчилися добре розуміти настрій свого господаря, тому не будуть заважати весь час, ці домашні улюбленці розуміють, коли люди не в настрої. Вони прекрасно розуміють правила поведінки в будинку. Завдяки своїм рисам характеру, прекрасно знаходять спільну мову з дітьми. І, навіть, з іншими домашніми вихованцями готові знайти спільну мову, але легко переходять на лідируючі позиції.

Бурманська порода: догляд та утримання

Особливого догляду та процедур шерсть кішки не вимагає. Буде досить розчісувати вихованця один раз в тиждень. Під час линьки проміжок між процедурами можна зменшити та проводити 2-3 рази в тиждень. Цього має цілком вистачити, щоб у кішки була шовковиста та приємна на дотик шерсть, а меблі були чистими. Обрізку когтей проводять, як і більшості кішок, два рази на місяць.

Годування бурми

Запорука здоров'я домашнього улюбленця - якісний корм. При якісному збалансованому харчуванні організм вихованця буде отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Все це неодмінно позитивно позначиться на зовнішньому вигляді улюбленця, хутро якого буде сильно радувати шовковистістю. Тому при годуванні дуже бажано вибирати корми супер-преміум і преміум класів. Важливою особливістю бурми є необхідність годування сирим дієтичним м'ясом. Щоденний раціон кішки і кота повинен містити не менше 80% такого м'яса, але вживати його треба після повної заморозки.

Хвороби бурманскої кішки

Найбільш поширеними хворобами даної породи є:

  • цукровий діабет;
  • гіпокалемія;
  • гінгвіт.