ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Девон-рекс

Розмір: Середні
Спосіб життя: На вулиці / в приміщенні
Вага:
Коти 3,6 - 4,6 кг
Кішки 2,7 - 3,6 кг

Характер девон-рекс

Порода дуже активних кішок, які люблять грати та веселитьсь в компанії господарів. Домашні вихованці цієї породи сильно прив'язуються до своїх власників і прагнуть постійно бути поруч, привертаючи увагу для спільних ігор. У кішок і котів є величезне бажання постійно знаходиться у величезній компанії та бути в курсі всіх справ, що відбуваються вдома. При відсутності цікавих занять можуть почати пустувати. Девон-рекс завжди знайде спільну мову з іншими домашніми вихованцями і з задоволенням буде веселиться з дітьми. Однією з найбільш позитивних рис характеру девон-рекса є неймовірна відданість господареві.

Догляд та утримання породи девон-рекс

На перший погляд може здатися, що за хутром цього котячого важко доглядати. Але насправді все набагато легше. Досить буде розчісувати м'яким гребінцем, оскільки жорсткий гребінь може пошкодити ніжне хутро тварини. З огляду на то, що ця порода практично не линяє, то частих й інтенсивних сеансів догляду за шерстю не буде, а значить не буде і зайвого хутра та волосся на меблях або одязі. Купати кішок і котів необхідно тільки в разі забруднення з використанням спеціальних шампунів або інших засобів. Попередити появу проблем з зубами можна тільки, якщо регулярно чистити зуби. Якщо тварині дають сухий корм, то він сприяє природному очищенню зубного нальоту. До частим гігієнічних процедур можна віднести й огляд вух та очей, в разі необхідності їх чистять. Очі чистити потрібно чистою серветкою, при цьому для кожного ока використовують свою серветку. Вуха чистять серветкою, змоченою в спеціальному розчині. Важливо, не можна чистити ватною паличкою вушні канали. Відкриті ділянки тіла кішки в сонячні літні дні необхідно обробляти сонцезахисним кремом.

Харчування девон рекса

Для здоров'я та прекрасного виду вашого вихованця необхідно годувати якісним кормом, що містить всі необхідні поживні речовини та вітаміни. Для цього вибирайте сухі або вологі корми відомих виробників преміум або супер-преміум класу. Коти або кішки можуть бути дуже вибагливі в їжі, але навіть для них зможете підібрати готовий корм з широкого асортименту, який сподобається домашньому улюбленцю.

Хвороби породи девон-рекс

Найбільш часто зустрічаються:

  • гіпертрофічна кардіоміопатія;
  • міопатія;
  • остеоартрит.