ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Корніш-рекс

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні/на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти 3,5 - 4.5 кг
Кішки 2 - 3,5 кг

Характер корніш-рексу

Ідеальним домашнім улюбленцем для активної сім'ї буде порода корніш рекс. Це створіння, в першу чергу, орієнтоване на людину, тому стане прекрасним другом для дитини. Характер породи корниш рекс відображає з одного боку дружелюбність, а з іншого - активність і любов до ігор. Така енергійна поведінка улюбленця збережеться на все життя. Кішка чи кіт даної породи дуже витривалі створення, тому впродовж тривалого часу зможуть грати і з дитиною і з іншими домашніми тваринами. Така доброзичливість проявляється не тільки до господарів будинку, а й до практично незнайомих людей.

Корніш-рекс: догляд та утримання породи

Догляд за породою корніш рекс не вимагає особливих знань та вмінь, але головне в цій справі -регулярність. Розчісувати котячих необхідно дуже м'якою щіткою, а купати в міру забруднення з використанням спеціального котячого шампуню. У деяких випадках можна протирати хутро домашнього вихованця м'якою тканиною.

Годування породи корніш рекс

Кішку необхідно забезпечити якісним кормом, до складу якого входять всі необхідні поживні речовини. При повноцінному харчуванні тварина буде радувати совоєю активністю, доброзичливістю та прекрасним зовнішнім виглядом. Для цього краще вибирати вже готові корми преміум і супер преміум класів. Але перегодовувати цю породу неможна, годування має відбуватися два або три рази на добу, в чітко визначений час. Порції повинні бути розраховані на вагу тварини, не можна давати більше, ніж треба, інакше вихованець почне швидко набирати у вазі, що може привести до складнощів зі здоров'ям.

Хвороби корниш-рекса

У даній найбільш поширеними є такі захворювання:

  • гіпокалемія;
  • атрофія сітківки;
  • алопеція.