ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Курильський бобтейл

Розмір: Середні
Спосіб життя: На вулиці / в приміщенні
Вага:
Коти 5 - 7 кг
Кішки 3,6 - 5 кг

Характер курильського бобтейлу

Кішка, яка вибере веселу компанію, а не самотність. Вона віддасть перевагу знаходитись в центрі уваги, бути приголубленою та сидіти на колінах. Порода доброзичливих, товариських і розумних істот, які з легкістю починають дружити з іншими котячими. Допитливість постійно змушує вихованців слідувати за господарем, тільки в такому випадку він буде в курсі всього, що відбувається і нічого не пропустить. При цьому котячі вибирають кого вони найбільше люблять з сім'ї та за ним будуть ходити по п'ятах. Але ставиться з ніжністю будуть до всіх членів сім'ї. У цієї породи прекрасно розвинені лідерські якості, тому серед інших домашніх вихованців вони будуть встановлювати ієрархічний ланцюжок. Курильські бобтейл одна з найбільш підходящих порід для дітей, вони будуть з терпінням ставиться до дитячих пустощів і не стануть їм мстити або шкодити.

Догляд та утримання курильського бобтейлу

Одним з головних переваг породи є відсутність складного й трудомісткого догляду. При правильному харчуванні та догляді хутро тварини дуже приємне на дотик й шовковисте. Її досить розчісувати один або два рази на тиждень. За два-три дні хутро не скочується і не сплутується. Крім того, процес розчісування приносить вихованцеві неймовірне задоволення. Купати тварину необхідно рідко, тільки в разі крайньої необхідності, з використанням спеціальних шампунів.

Годування курильського бобтейлу

Два найголовніших чинники, що впливають на здоров'я, зовнішній вигляд та довголіття тварини - правильне харчування й догляд. Дана порода не вважається вибагливою в їжі. Збалансований корм з комплексом всіх необхідних поживних речовин стане ідеалом для щоденного годування бобтейла. Вибирайте преміальні сорти, де вже міститься необхідний щоденний набір вітамінів і мінералів. Предками бобтейлов були дикі хижаки тому ця порода ще дуже любить рибу. Отже, підбираючи корм, варто вибирати корми з відповідними компонентами.

Хвороби курильського бобтейлу

Найчастіше, курильські бобтейли страждають від інфекційних та паразитарних захворювань. Для запобігання цієї проблеми необхідно регулярно проводити вакцинацію та протипаразитарні обробки