ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Мейн-кун

Розмір: Великі
Спосіб життя: На вулиці / в приміщенні
Вага дорослої особини:
Коти 6 - 10 кг
Кішки 4 - 7 кг

Характер породи мейн-кун

Ці незалежні кішки, які люблять свого господаря та сильно до нього прив'язуються. Вони можуть обійтися якийсь час без свого господаря, але вони будуть цікавитися усіма його справами та заняттями. Котячі породи мейн-кун прекрасно ладнають з іншими домашніми тваринами й дітьми завдяки їх ласкавому та делікатному характеру. Важливою відмінною рисою даної породи є небажання високо підніматися на різні предмети, наприклад на шафу. Найчастіше вони проводять час на більш низьких предметах або на підлозі.

Догляд та утримання мейн-куна

Перевага даних кішок - прекрасне хутро. Їй не властиво заплутатися, так само як у інших довгошерстих порід. Але це не означає, що вона не вимагає догляду. Розчісувати мейн-куна необхідно два або три рази на тиждень. Під час линьки процедуру повторюють частіше, наприклад, щодня. Купати кішку необхідно в міру забруднення з використанням спеціальних засобів по догляду за хутром. Кігті необхідно підрізати раз в 2 тижні.

Годування породи мейн-кун

Це велика порода, якій потрібно відповідне харчування. Для утримання довгої шерсті та густого підшерстя в гарному стані, тварина повинна отримувати повний комплекс вітамінів і мінералів. Тому корм необхідно вибирати якісний, з уже збалансованим складом для цієї породи. Можна, звичайно готувати і самому, але краще вибрати вже готовий корм і звільнити себе купу часу для заняття більш приємними речами.

Хвороби породи мейн-кун

Котячі породи мейн-кун найчастіше хворіють:

  • гіпертрофічною кардіоміопатією;
  • спинно-м'язовою атрофією;
  • циститом;
  • дисплазією тазостегнових суглобів.