ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Невська маскарадна

Розмір: Середні, великі
Спосіб життя: на вулиці / в приміщенні
Вага:
Коты 6,5 - 7,5 кг
Кошки 4 - 5 кг

Невська маскарадна: характер котячих

Зовнішній вигляд котячих даної породи абсолютно відповідає назві. А їх характер прекрасно підходить для сімей з дітьми. Дана порода спокійна та добра, чудово ставляться до маленьких дітей. Кішки люблять ласку, з радістю будуть сидіти на руках і муркотіти тривалий час. Вихованці сильно прив'язуються до господарів. Порода обережна, тому до незнайомців найчастіше не підходять.

Догляд за невською маскарадною породою та її устримання

Порода може похвалитися прекрасним хутром. Завдяки природному захисту та своїй структурі шерсть має приємну шовковистість, не звалюється та відштовхує бруд. Тому не варто занадто часто купати кішку, щоб не змити цей захист. Проте, рекомендуємо періодично розчісувати вихованців. Така процедура допоможе швидше позбутися від відмерлих волосків, принесе задоволення тварині та стимулює кровообіг, що позитивно відіб'ється на зовнішньому вигляді. Звичайно, в період линьки необхідно проводити розчісування частіше та довше, ніж зазвичай. Важливою особливістю догляду є те, що хвіст взагалі розчісувати не можна: більш ніжне хутро (порівняно з іншими частинами тіла), яке легко виривається, а виростає набагато гірше. Розчісувати вихованця необхідно «по зростанню хутра», а область шиї розчісувати в зворотному напрямку.

Кігті необхідно стригти тварині близько 2 разів на місяць.

Годування невських маскарадних кішок

Невські маскарадні кішки повинні отримувати весь комплекс вітамінно-мінеральних речовин для здоров'я і краси шерсті. Дешеві корми з сумнівною якістю не зможуть забезпечити необхідну поживність корму, тому бажано вибрати з асортименту класів преміум і супер-преміум. В такому кормі все компоненти правильно підібрані ветеринарами і збалансовані, крім того вже готові до вживання і немає необхідності витрачати час для приготування котячої їжі.

Хвороби невської маскарадною породи

Дана порода має хороший імунітет, тому часто не хворіють. Найбільш поширена хвороба у представників цього виду гіпертрофічна кардіоміопатія.