ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Норвезька лісова порода кішок

Розмір: Великі
Спосіб життя: На вулиці / в приміщенні
Вага дорослої особини:
Коти 4 - 9 кг
Кішки 3 - 7 кг

Характер норвезької лісової кішки

Це створення, які чудово підходять для життя в сім'ї. Кішки активні, товариські та ласкаві. Їх мисливські інстинкти дуже добре розвинені, тому кішки будуть цікавими, спритними, витривалими і багато будуть грати. Почасти через свої інстинкти вони дуже обережні тварини, особливо з незнайомими або малознайомими людьми. Ще одним з переваг цієї породи - добре ставлення до інших домашніх вихованців, навіть до собак. Вони з радістю будуть проводити час на вулиці, навіть можуть лазити по деревах як білки.

Догляд та утримання кішок норвезької лісової породи

Перевага даної породи в відсутності складного та постійного догляду за твариною. Найбільше часу потребує хутро вихованця. Регулярні вичісування раз в тиждень допоможуть тримати шерсть в ідеальному стані. Під час линьки та з настанням холодів процедуру варто робити частіше. Чистка вух й очей повинна проводиться щотижня. Прогулянки котом і кішкам цієї породи необхідні навіть в холодну пору року.

Годування норвезької лісової породи

Харчування норвежців має бути якісним для забезпечення здоров'я та краси тварини. У раціоні має бути великий вміст білка. Тому годувати необхідно м'ясом, субпродуктами, яйцями, рибою, молочними продуктами. Обов'язкова наявність пророщеної котячої трави, а кішка сама вибере коли їй їсти. Є й інший варіант харчування для норвежців: готовий корм. У такому випадку відпадає необхідність у приготуванні. Необхідно тільки вибрати найбільш підходящий за складом. Переважно корми преміум і супер-преміум класів.

Хвороби норвезької породи

Ця порода славиться хорошим здоров'ям. При правильному догляді, утриманні та харчуванні вихованець практично не буде хворіти. Але найбільш поширеною хворобою є глікогеноз IV типу (генетичне захворювання)