ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Орієнтальна кішка

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні/на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти 4-7 кг
Кішки 3-5 кг

Характер орієнтальної кішки

Ці кішки завжди люблять бути в центрі уваги, не терплять ігнорування. Вони не можуть довго бути на самоті, завжди приходять в компанію. Розум, активність та життєрадісність допомагають цим створінням привертати увагу. Від них може бути багато шуму, вони люблять порозмовляти з людьми. Любов до ігор залишається навіть у дорослих особин. Але при правильному вихованні кішка не стане руйнівником будинку, а навпаки, буде стежити за порядком.

Догляд та утримання котів і кішок орієнтальної породи

Дана порода не вимагає неймовірних зусиль в догляді, оскільки їх хутро, найчастіше, коротке. Якщо ж у вихованця довге хутро, то досить буде кілька разів на тиждень проводти процедури з гребінцем, в період линьки розчісувати частіше та довше. Купати орієнталів не рекомендується, вони й самі не дуже люблять таке заняття. Як й іншим породам котячих необхідно раз на тиждень чистити вуха та очі. Два або три рази на місяць необхідно підстригати кігті.

Годування орієнтальної породи

Орієнтальці їдять все. Але для збереження здоров'я необхідно стежити за їх раціоном. Не можна давати їм свинину, річкову та жирні сорти морської риби. Завжди в поїлці повинна бути свіжа та чиста вода. Даній породі подобаються й готові промислові корми. Виробники створюють збалансоване харчування розраховане на оріантальную породу, що значно полегшує догляд за твариною. Вибирайте висококласні продукти супер-преміум і преміум класів. Це допоможе зберегти надовго здоров'я і красу вашого вихованця.

Хвороби орієнталів

Найбільше поширені хвороби:

  • гінгвіт;
  • амілоїдоз печінки;
  • кардіоміопатія.