ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Перська порода

Розмір: Середні, великі
Спосіб життя: в приміщенні
Вага дорослої особини:
Коти 5 - 7 кг
Кішки 3 - 5 кг

Перська порода: характер та особливості породи

Висока популярність цієї породи підтверджує прекрасний характер персів. У котів і кішок перської породи м'який і спокійний характер, що дозволяє уживатися з різними тваринами і забезпечувати мирну атмосферу в домі навколо тварини. Здатна проводити багато часу з дітьми, але коли її гладять, розчісують або грають з нею її улюбленою іграшкою. Це створення не любить галасливі ігри та багато бігати або стрибати. Спокійна тварина, яка дотримується звичок і неохоче їх змінює. Це створіння, вважає за краще проводити час на своїй лежанці.

Догляд та утримання перської породи

Перси вимагають постійного догляду. Їх шерсть необхідно щодня розчісувати, інакше ніжний підшерсток звалюється та утворює ковтуни. Для догляду за шерстю необхідно кілька різних гребінців, які допоможуть справлятися з рясним линянням. Купати вихованця необхідно в міру забруднення, обов'язково при цьому використовуйте спеціальні шампуні, кондиціонери, які допоможуть впоратися з заплутуваною вовною.

Мінімум раз на тиждень чистьте очі та вуха. Особливу увагу приділяйте очам, оскільки у цієї породи часто зустрічаються виділення. Два рази на місяць обрізайте кігті.

Як Ви вже переконалися ця порода вимагає постійного та ретельного догляду, тільки в такому випадку перс буде виглядати як справжній представник своєї породи!

Годування перської породи

Тільки правильне та збалансоване харчування забезпечить здоров'я й розкішний вигляд вихованця. Підібрати раціон враховуючи переваги кішки або кота і специфічні особливості породи легко - широкий асортимент готових кормів дозволить це зробити. Вибирати краще серед преміум і супер-преміум класів.

Хвороби персів

Найбільш поширені захворювання перської породи:

  • полікистозная хвороба нирок;
  • прогресивна атрофія сітківки; 
  • надмірна сльозливість очей;
  • проблема з зубами;
  • гіпертрофічна кардіоміопатія.