ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Регдол

Розмір: Великі
Спосіб життя: в приміщенні
Вага дорослої особини:
Коти 5 - 9 кг
Кішки 4 - 6 кг

Характер і особливості породи регдол

Цю породу більшість заводчиків характеризує як стриману, врівноважену, спокійну і, навіть, тиху. Представники породи регдол люблять компанію і спілкування, вони неодмінно приєднаються до суспільства людей. Вихованці цієї породи ласкаві, здатні уживатися і знайти спільну мову і з дітьми і з іншими домашніми вихованцями. Це в міру живі істоти, які здатні трохи повеселитися, а решту часу грати, лежачи на спині.

Догляд та утримання породи регдол: особливості, складнощі

Догляд за регдолом не буде дуже складним і багато в чому такий же, як і за іншими представниками роду котячих. Щотижневі процедури з очищення вух, очей і чищенні зубів, кілька разів на місяць процедура підрізання кігтів. Купають тварина в разі необхідності (при забрудненні) спеціальними шампунями і кондиціонерами. Догляд за шерстю нескладний, оскільки немає густого подшерства, який необхідно ретельно видаляти в процесі линьки тварини. Хутро легко розчісується, не збивається в ковтуни, тому проводити процедуру буде достатньо раз на тиждень. Якщо ж хочете зробити приємність тварині, то можете проводити розчісування частіше, вихованцеві це сподобається.

Годування регдолу

Правильно збалансоване харчування запорука здоров'я і краси домашнього вихованця. Це стосується не тільки чистокровних породистих тварин. На вибір господаря можна вибрати серед годування готовими кормами преміум або супер-преміум класів, спеціально складеного раціону ветеринаром і дієтологом або змішаного годування. Годування вихованця готовими кормами полегшує життя господареві та повністю задовольнить всі потреби кошеня, кота чи кішки. У готових кормах вже достатній рівень мінералів, вітамінів та інших корисних і необхідних речовин в розрахунку на щоденне використання, необхідно тільки дотримуватися норми годування. Виключити з раціону необхідно їжу для людей - вона не кращим способом відбивається на здоров'ї та зовнішньому вигляді тварини. Кошенят годують 4-5 разів на добу поступово переводячи до дорослого харчування 2-3 рази на добу.

Хвороби регдолів

Наибільш розповсюджені такі захворювання:

  • дисплазії тазостегнового суглоба;
  • гіпертрофічною кардіоміопатією (НСМ).