ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Російська блакитна порода кошачих

Розмір: Середні
Спосіб життя: в приміщенні
Вага:
Коти 4,5 - 6 кг
Кішки 3,5 - 4,5 кг

Російська блакитна: характер та особливості породи

Ця порода підходить для сімей з дітьми. Котячі російської блакитний відносяться до всіх членів сім'ї з добротою та ласкою, вони не стануть набридати і постійно знаходиться в центрі уваги, але все ж їм необхідно полежати на руках господаря. Це створення не заважатиме справам господарів, здатна зайняти себе своїми справами або лягти поспати на своєму улюбленому містечку. Домашній спокій та порядок не буде порушений, меблі й штори будуть цілі - котячі прекрасно розуміють встановлені правила та не стануть щодня їх порушувати. Прекрасно ладнає з іншими домашніми тваринами. Російську блакитну породу характеризують як кмітливу, дуже цікаву і рухливу породу, люблячу подорожі. Ця порода з легкістю перенесе поїздку в інше місто, а самотність в квартирі або будинку може викликати стрес або депресію.

Особливості догляду та утримання російської блакитної породи

Важлива перевага даної породи - це простота догляду. Для підтримки вовни в прекрасному стані її необхідно вичісувати 1-2 рази в тиждень, в період линьки процедуру проводять щодня. Вуха і очі чистять щотижня. Підстригають кігті зазвичай 1-2 рази на місяць, в разі необхідно процедуру проводять частіше. Купають кішку не часто, щоб зберегти природний захисний шар шкіри та хутра. При цьому використовують або спеціальні шампуні, призначені для порід з довгою шерстю або сухі шампуні.

Годування котячих російської блакитної породи

Якісне харчування, в поєднанні з правильним доглядом і змістом, допоможе підтримувати здоров'я кішки або кота і прекрасний зовнішній вигляд. Тому нехтувати питанням харчування не варто. Перевагу віддавайте кормів преміум і супер-преміум класів. У таких готових кормах вже повністю збалансований склад з усіма необхідними компонентами. І Ваш домашній улюбленець буде отримувати весь спектр вітамінно-мінеральних складових щоденного раціону, головне дотримуйтеся рекомендованих доз годування.

Хвороби російської блакитної породи

Кішки мають досить міцне здоров'я. У них немає схильності до будь-яких генетичних захворювань. Представники цієї породи можуть захворіти, як і будь-які інші кішки, найбільш поширеними захворюваннями, такими як сечо-кам'яна хвороба.