ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Саванна - порода кошачих

Розмір: Середні, великі
Спосіб життя: в будинку
Вага:
Коти 6-15 кг
Кішки 4 10 кг

Саванна: особливості породи і характеру

Порода незвичайного забарвлення, що привертає увагу. Має схожість з великим за розмірами диким побратимом - африканським сервалом. Саванна активна і товариська кішка немаленьких розмірів (від 4 кг до 10 кг). Прекрасно підходять для активних людей, оскільки активність кошеня у цієї породи зберігається дуже довго. Це цікаве і розумне створіння, яке цікавиться всім на світі. Тому постарайтеся забезпечити вихованця цікавими іграшками і заняттями, інакше в квартирі несподівано може з'явитися безлад.
Саванна легко піддається дресируванню та може виконувати деякі команди. Виховувати цю породу необхідно, інакше в дорослому віці може себе вести як дике створення. Тому деякі особини живуть в спеціально обладнаних вольєрах. Котячих можна привчити до прогулянок на повідку і тоді вони з радістю будуть проводити час зі своєю сім'єю на свіжому повітрі.
Кішка знайде спільну мову з іншими тваринами, серед яких стане лідером.

Догляд та утримання саванни

Ця порода не вимагає особливого догляду. Однак є істотні відмінності від змісту інших порід. Кішка сильно боїться холоду і любить водні процедури. Тому періодично влаштовуйте їй купання у ванній, чому вона буде дуже рада, а влітку можна відвідувати навіть водойми.
Представники цієї породи люблять займати місця вище і спостерігати звідти за всім, що відбувається навкруги. Краще обладнайте спеціальне зручне містечко під стелею. Бажано, прибрати всі небезпечні та тендітні речі з антресолей та шаф, інакше все це може виявитися на підлозі, коли вихованець збереться досліджувати нове містечко.
Небезпеку також для тваринного несуть отруйні та колючі домашні квіти. Тому поки улюбленець не спробував їх на смак варто прибрати з дому всі небезпечні рослини, щоб уникнути отримання травм.
Саванна любить прогулянки. З нею можна гуляти на повідку, але краще вона себе почуває на просторій присадибній ділянці. Тому краще тримати тварину в приватному секторі.
Ще одна важлива особливість цієї породи - вони можуть стрибати в довжину на 3 метри.

Годування саванни

Не забувайте про дикі корені породи, тому в раціоні повинно бути м'ясо всіх видів і субпродукти. Рибу кішка любить, але цей продукт не є обов'язковим в її харчуванні. Каші, овочі, вітаміни і мінеральні добавки повинні бути присутніми в раціоні. У невеликих кількостях можуть бути присутніми молочні продукти. Але вони не засвоюються організмом в повній мірі. Тому їх давати необхідно в невеликих кількостях і нечасто.
Не рекомендується годувати савану зерном - з цим продуктом організм нездатний впорається.
Якщо є сумніви, чим і в яких кількостях годувати улюбленого вихованця - вибирайте готовий корм. Збалансований склад забезпечить прекрасне здоров'я і зовнішній вигляд вихованця. Широкий асортимент сухих і консервованих кормів задовольнить вибір навіть найвибагливішої тварини.

Хвороби

Саванна одна з найбільш здорових штучно виведених порід. Вона не має генетичних захворювань.
Найбільш поширені захворювання:

  • глисти;
  • лишаї;
  • дерматити;
  • блохи;
  • цистит.