ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Сфінкс донський

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні
Вага дорослої особини:
Коти 4 - 7 кг
Кішки 3 - 4 кг

Особливості та характер сфінксу

Сфінкс - порода з незвичайним зовнішнім виглядом. Активна, допитлива, кмітлива, доброзичлива з ласкавим та спокійним характером. Дивує своєю доброзичливістю та відданістю власникові.

Енергійні створення, виявляють інтерес до всього навколишнього світу, люблять грати та придумувати нові розваги. Вони не нудьгують, перебуваючи на самоті.

Ця порода прекрасно уживається з іншими тваринами, в тому числі з собаками. З радістю знайомляться з гостями.

Догляд за сфінксом

Дана порода прекрасно реагує на процедури догляду.

На відміну від інших порід, сфінксів необхідно купати хоча б раз на тиждень. В іншому випадку у породи можуть з'явитися проблеми зі шкірою. Більшість представників породи люблять цю процедуру.

Регулярність та ретельність чистки вух попередить появу захворювань. А підстригають кігті, частіше за все, не рідше двох разів на місяць.

Важливо, що сфінкси підходять тільки для утримання в приміщеннях. Життя на свіжому повітрі їм не підходить. Майже повна відсутність шерсті робить цю породу дуже чутливою до холоду, крім того котики з легкістю отримують сонячні опіки.

Годування сфінксів

Порода з дуже активним обміном речовин. Тому їм необхідно збалансоване харчування з правильно підібраним раціоном, яке забезпечить необхідну кількість енергії. Найпростіше забезпечити котика усіма необхідними речовинами та вітамінами годуючи його готовим кормом. Виробники створюють рецептуру, яка підходить для породи та її специфічних особливостей. Уже повністю збалансований склад з необхідним рівнем вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Хвороби

Найчастіше у сфінксів з'являються такі захворювання:

  • гіпертрофічна кардіоміопатія;
  • спадкова дистрофія;
  • обструкція дихальних шляхів.