ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Cіамська порода

Розмір: Середні
Спосіб життя: в приміщенні / на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти 4 - 7 кг
Кішки 3 - 5 кг

Сіамська порода: особливості та характер

Це ідеальний домашній вихованець для любителів активного спілкування з тваринами. Сіамська порода чудово ладнає з іншими тваринами і з радістю проведе час з дітьми. Все це характеризує сіамців як товариських, волелюбних, комунікабельних, енергійних і розумних істот. Це дуже активна тварина, любить бути в центрі уваги, але вони здатні протягом тривалого часу знаходити собі заняття і гратися самостійно. Бажано забезпечити великою кількістю іграшок, інакше в будинку з'явиться безлад або щось буде зіпсовано. Кішки і коти цієї породи дуже люблять тепло, тому прогулянки в прохолодну погоду точно не для них.

Догляд та утримання сіамської породи

Короткошерсті сіамці не вимагають тривалого і складного догляду. У них немає густого підшерстя, тому дуже рясно вони линяти не будуть. Представники цієї породи більше люблять, коли їх гладять, ніж розчісують. Якщо змочити руки і провести ними по шерсті, то вийде поєднувати два в одному - і кішку погладити і випавше хутро зібрати у себе на вологих руках. Чистка вух, зубів, періодична перевірка очей і купання - обов'язкові процедури, до яких тварину необхідно привчати з раннього віку.

Харчування сіамських котів

Сіамська порода має дуже чутливу травну систему. Різні зміни в раціоні або неякісні компоненти харчування можуть призвести до розладів, захворювань і погіршення зовнішнього вигляду вихованця. Ще одна складність породи полягає в швидкості поїдання корму. Якщо тварина занадто швидко їсть, потім може зригувати з'їдене. Для підтримки здоров'я та гарного зовнішнього вигляду котячим необхідний правильно підібраний раціон, що враховує всі особливості породи та переваги вихованця. Збалансоване харчування з усіма необхідними вітамінно-мінеральними складовими буде підтримувати здоров'я вихованця на належному рівні та гарантує красу шерсті. Господар має право сам вибирати годувати вихованця по спеціальній дієті або купувати готовий корм. Явною перевагою готового сухого або консервованого корму буде відсутність часу на приготування. Такий корм необхідно давати тільки в правильних кількостях, в залежності від ваги вихованця, а всі норми годування вказуються на упаковках.

Хвороби сіамської породи

Найбільше поширені у цієї породи такі захворювання:

  • амілоїдоз печінки;
  • кардіоміопатія;
  • гінгвіт та інші стоматологічні захворювання.