ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Сибірська кішка

Розмір: Середні, великі
Спосіб життя:  приміщенні/на вулиці
Вага:
Коти 7 - 8 кг
Кішки 5,5 - 6 кг

Сибірська кішка: особливості та характер

Дикі коріння породи прекрасно помітні в характері тварини. У спадок від далеких сибірських предків дісталися відмінні мисливські навички. Якщо вихованець живе в приватному будинку, то ці вміння будуть дуже корисні. Сибірська кішка принесе користь в боротьбі з гризунами.

Представники цієї породи волелюбні особистості, які не стануть прекрасними домашніми котиками. Їх незалежний характер буде вести кішку або кота на широкі простори, де вони зможуть дати волю всім своїм мисливським інстинктам. Ці створіння не відмовляться від ласки, можуть посидіти на руках, але підлаштовуватися під господаря або шукають його уваги не стануть.

Догляд за сибірською кішкою

Догляд за цими кішками не дуже складний. Густий подвійний підшерсток і водовідштовхувальний покривний шар хутра може створити деякі труднощі для тварини. Тому хутро вимагає щотижневого ретельного розчісування. Якщо тварина линяє, то кількість і тривалість процедур збільшується. При вилизуванні кішка проковтує багато шутра, тому давайте своєму вихованцеві спеціальні засоби.

Стандартні процедури очищення вух, очей, чистка зубів проводиться щотижня або в міру необхідності. Періодично підрізають пазурі. А якщо вихованець гуляє на вулиці, не забувайте його обробляти препаратами від бліх і кліщів. Не забувайте вчасно робити щеплення!

Ця порода досить велика, однією з її особливостей - повільне зростання.

Висока активність створінь піддає серйозним навантаженням суглоби тварини. Тому здоров'я потребує особливої ​​уваги.

Харчування сибірської породи

Годувати сибірську породу необхідно якісними продуктами для забезпечення повного комплексу вітамінно-мінеральних та інших компонентів. Багато господарів воліють зупинятися на вже готових кормах. У такому вигляді харчування є кілька переваг: немає необхідності витрачати час на приготування, корм (сухий або вологий) вже повністю збалансований, в ньому правильно підібрані всі складові для якісного харчування домашнього улюбленця. При виборі такого корму необхідно тільки дотримуватися дозування, яка розраховується на підставі ваги тварини.

Правильне і повноцінне харчування допоможе підтримувати здоров'я сибіряка на високому рівні та забезпечить прекрасний зовнішній вигляд вовни.

Хвороби сибірської породи

Ця порода славиться хорошим здоров'ям, але все ж є деякі поширені захворювання:

  • проблеми з суглобами;
  • гіпертрофічна кардіоміопатія;
  • ожиріння;
  • стоматологічні захворювання.