ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Скотіш-фолд (шотландська висловуха)

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні/на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти 5 - 6 кг
Кішки 3 - 5 кг

Шотландська висловуха: особливості породи та її характер

Спокійні, поступливі, допитливі, кмітливі - так характеризують скоттиш-фолдов господарі. Енергійні створення, які чергують активні ігри з відпочинком. Їх риси характеру в поєднанні з товариськістю сприяють хорошим відносинам з іншими домашніми тваринами та дітьми.

Догляд та утримання скотіш-фолда

Частота догляду безпосередньо залежить від довжини шерсті. Для короткошерстих шотландських висловухих достатньо проводити розчісування один або два рази на тиждень. Довгошерсті вимагають більш частого повторення процедури, їх хутро може скочуватися в ковтуни і заплутуватися, тому їх розчісують три або чотири рази на тиждень.

Вуха та очі вимагають постійного догляду хоч у короткошерстих, хоч у довгошерстих представників породи.

Оскільки у цієї породи є проблеми з виведенням вовни з шлунка, додавайте в корм спеціальні засоби, які допоможуть впоратися з накопиченим хутром.

Годування шотландської висловухої

Фолди славляться підвищеною чутливістю травної системи. Для запобігання проблем з боку шлунково-кишкового тракту годувати вихованців краще готовими кормами, які готуються за спеціальними рецептами враховуючи вимоги до харчування кішок. Вибирайте серед кормів преміум і супер преміум-класу. Склад такого харчування вже збалансований та в своєму складі має всі необхідні мікроелементи, вітаміни та мінерали.

Хвороби фолдів

Найбільш часто зустрічаються такі захворювання:

  • остеохондродістрофія;
  • блохи;
  • глисти.