ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Скоттиш-страйт (шотландська прямовуха)

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні/на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти близько 5 кг
Кішки близько 3 кг

Характер і особливості шотландської прямовухої породи

Врівноважені, спокійні, активні, грайливі та лагідні створення. З одного боку вони люблять бути в компанії людей, а з іншого - не хочуть сидіти на руках. Але від ласкавого відношення та легкого погладжування вони не відмовляться. Представники цієї породи сильно прив'язуються до одного господаря, але також ласкаво ставитимуться й до інших членів сім'ї. Відсутність буйного темпераменту дозволяє кішці налагодити зв'язок з іншими домашніми тваринами. Вона прекрасно витримує гучну дитячу компанію. Страйти не вимагають постійної уваги, вони самі будуть приходити для спілкування з людьми. Можуть переносити і повну самотність та галасливі веселощі.

Вихованці здатні швидко зрозуміти правила в будинку. Люблять грати та веселиться, тому забезпечте різноманітність іграшок, які будуть розкидані кішкою по всьому будинку. В іншому випадку вона самі знайдуть чим їм гратися.

Догляд та утримання страйтів (шотландської прямовухої породи)

Процедури по догляду включають стандартний набір. Обрізка пазурів раз в два тижні. Щотижнева чистка очей та вух. Процедури з гребінцем раз в тиждень, в процесі линьки - частіше. Купають кішку тільки в разі потреби, з використанням спеціальних шампунів.

Обов'язково проводять профілактику глистів, бліх та кліщів (якщо з твариною виходять на вулицю).

Графік вакцинації повинен дотримуватися!

Щоб полегшити привчання маленького кошеня до туалету використовуйте спеціальні спреї, з цим завданням буде набагато легше впорається.

Годування скоттиш-страйт

Харчування домашнього вихованця повинно бути різноманітним, тільки в такому випадку він отримає повний комплекс необхідних речовин, вітамінів і мінералів. Багато власників самі готують корм для тварини. У раціон тварини повинні входити: м'ясо, субпродукти (наприклад, печінка і серце), рибу, овочі, каші, деякі фрукти, молочні продукти (сир або кефір). Від жирного м'яса (зокрема - свинини) необхідно відмовитися, це занадто шкідливо для здоров'я. Шкідливі також жирні молочні продукти. Іноді, рекомендують додавати рослинне масло, воно збагатить раціон і допоможе краще перетравлювати їжу.

При натуральному годуванні складно точно розрахувати кількість споживаних вітамінів, тому частина власників переходить на готові корми для тварин.

Широкий асортимент готового харчування для шотландської прямовухої породи дозволяє вибрати корм за смаком тварини та за вимогами господаря. У готовому кормі (будь то сухий або вологий) вже міститься комплекс всіх необхідних речовин, мінералів і вітамінів. Кількість продуктів збалансовано і розраховане на щоденне годування. Тому господарі тварини економлять масу часу купуючи готові сухі корми для кішок, котів та кошенят.

При надмірному харчуванні тварина може набрати зайву вагу, що негативно позначиться на здоров'ї, тому не перегодовуйте свого улюбленця. На упаковках вказано розмір щоденних порцій, який ґрунтується на вазі скоттиш-страйт.

Хвороби шотландської прямовухої породи

Найбільш поширені хвороби страйтів: