ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Тонкінська кішка

Розмір: Середні
Спосіб життя: В приміщенні/на вулиці
Вага дорослої особини:
Коти 4,5 -5,5 кг
Кішки 3,5 -4,5 кг

Характер тонкінської кішки

Активне, кмітливе, добре й товариське створіння. Тонкінез любить бути в компанії, тому постійно ходить за господарем по п'ятах, спробує привернути увагу грою, або посидить на руках. Ця порода кішок дуже товариська, тому таких кішок не варто заводити тим, хто часто відсутній вдома. Таким господарям потрібно буде заводити кілька вихованців, так у кішки не з'явиться почуття самотності і депресії. Тонкінська кішка не дуже балакуча, але при бажанні може поспілкуватися тихим, приємним голосом.

Тонкінська кішка: догляд та утримання

Це дуже вигідні в догляді тварини - часу процедури догляду займають дуже мало.

Шерсть у кішки коротка, щільно прилягає до тіла, що не вимагає складного догляду. Досить вичісувати вихованця раз в тиждень. Для ефективного видалення мертвих волосків найчастіше використовують гумову щітку. Решта процедури, як і у більшості інших кішок - огляд і чищення вух і очей, підрізання кігтів. Періодично необхідно проводити огляд у ветеринара, вакцинацію за графіком й інші процедури.

Годування тонкінської кішки

Раціон тонкінезів повинен бути різноманітним і містити всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Тільки в такому випадку, кішка буде здорова й прекрасно виглядати.

Найчастіше вибирають сухий корм. Його переваги: ​​немає необхідності готувати, повністю збалансований склад, легкість дозування на порції. Багато господарів кішок вважають за краще натуральне годування, як, на їхню думку, більш корисне. Тому рекомендуємо поєднувати ці два типи. Але в будь-якому випадку тварина не можна перегодовувати, надмірна вага не найкращому чином позначиться на її здоров'ї.

Хвороби тонкінської кішки

Найчастіше у тонкінскої кішки зустрічаються такі захворювання:

  • хвороби верхніх дихальних шляхів;
  • амілоїдоз печінки.