Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Краплі Отоксолан вушні 10 мл

Немає в наявності
Код товару: АА0012794
260 грн
Бренд
KRKA
  • Опис
Опис

 

Лікарська форма
: суспензія для зовнішнього застосування (вушні краплі). Отоксолан в якості діючих речовин в 1 мл містить: марбофлоксацину - 3 мг, клотримазолу - 10 мг, дексаметазону ацетату - 1 мг, а в якості допоміжних компонентів пропілгаллат.

Фармакологічні властивості
Отоксолан відноситься до комбінованих препаратів, які мають протимікробну, протигрибкову і протизапальну дію.
Завдяки комбінації активних компонентів з різним механізмом дії, препарат має широкий спектр антибактеріальної та фунгіцидної активності, має протизапальну дію в осередку ураження.
Марбофлоксацин, що входить до складу препарату, належить до сполук групи фторхінолонів, активний відносно грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, у тому числі Staphylococcus intermedius, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli і Proteus mirabilis, не діє на анаероби. Механізм дії марбофлоксацина полягає в інгібуванні синтезу ДНК мікроорганізмів.
Клотримазол - фунгіцидну з'єднання групи імідазолу, змінюючи проникність клітинної мембрани, викликає руйнування клітинних елементів і пригнічує внутрішньоклітинний молекулярний синтез. Активний відносно дерматофітів і дріжджових грибів, зокрема Malassezia pachydermatis.
Дексаметазон ацетат - синтетичний глюкокортикостероїд, має протизапальну і протиексудативну дію, сприяє зменшенню свербіння і загоєнню пошкоджених тканин.
Отоксолан за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнюючої та резорбтивної-токсичної дії.

Порядок застосування
Отоксолан призначають собакам для лікування отиту бактеріальної і грибкової етіології, викликаного чутливими до марбофлоксацину і клотримазолу мікроорганізмами і грибами.
Протипоказанням до застосування Отоксолана є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату, в тому числі в анамнезі. Забороняється застосування препарату тваринам при прориві барабанної перетинки.
Перед обробкою проводять гігієнічну обробку вушної раковини і зовнішнього слухового проходу собаки. Флакон з лікарським препаратом ретельно струшують протягом 30 секунд, обережно стискають флакон, щоб заповнити канюлю, а потім закопують Отоксолан в кожне вухо по 5-10 крапель (залежно від розміру тварини) і акуратно масажують вуха. Препарат застосовують один раз на добу до одужання тварини від 7 до 14 днів.

У разі якщо тварина трясе головою після застосування препарату, слід протягом кількох хвилин фіксувати голову для запобігання його розбризкування.
При обробці двох і більше тварин для кожної тварини використовується окрема канюля.
При передозуванні Отоксолана у собак спостерігаються зміни біохімічних та гематологічних показників крові (такі, як підвищення рівня лужної фосфотаза, амінотрансферази, нейтрофілія, еозинопенія, лімфопенія). Перераховані вище симптоми спостерігаються при введенні дози, в три рази перевищує терапевтичну.
Симптоми мають транзиторний характер і проходять після закінчення лікування.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не встановлено.
Не допускається застосування лікарського препарату вагітним та лактуючим сукам.
При пропуску однієї або декількох доз лікарського препарату його застосування відновлюють в тих же дозах і за тією ж схемою.

 

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Отоксолан відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У деяких собак при тривалому прийомі можуть спостерігатися симптоми, зумовлені впливом кортикостероїдного гормону (підвищення рівня лужної фосфотаза, амінотрансферази, нейтрофилия, еозинопенія, лімфопенія). У рідкісних випадках у старих собак може спостерігатися транзиторна глухота.
При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів лікарського засобу і прояві алергічних реакцій (свербіж шкіри, підвищена салівація) використання препарату припиняють.
Взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не відомо.
Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

 

Заходи особистої профілактики
При проведенні лікувальних заходів з використанням препарату Отоксолан слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами. Після застосування препарату необхідно вимити руки з милом.

Термін придатності препарату Отоксолан
при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці - 24 місяці з дня виготовлення, після відкриття флакона - не більше 3 місяців.
Лікарський препарат забороняється використовувати після закінчення терміну придатності.
Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 15 ° С до 30 ° С в недоступному для дітей місці.
Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари