Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Рікарфа 100мг зі смаком м'яса таб №20

В наявності
Код товару: АА0002685
455 грн
Бренд
KRKA
  • Опис
Опис

Лікарська форма
: таблетки для орального застосування.

Рікарфа® таблетки зі смаком м'яса в якості діючої речовини містять карпрофен - 100 мг в одній таблетці, а в якості допоміжних речовин - лактозимоногідрат, кукурудзяний крохмаль, оксид заліза червоний, оксид заліза чорний, повідон ЬСЗО, натрію крохмалю гліколят, ароматизатор із запахом м'яса 10022, кремнію колоїдний ангідрид, тальк, магнію стеарат.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки темно-коричневого кольору з темними вкрапленнями, з рискою на одному боці і зі скошеною кромкою.

Термін придатності лікарського препарату
при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва.

Забороняється застосовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

Випускають Рікарфа * таблетки зі смаком м'яса у вигляді таблеток масою 76 мг, 190 мг, 380 мг з вмістом діючої речовини, відповідно 20 мг, 50 мг і 100 мг, розфасованих в блістери по 10 штук. Блістери по 2 штуки упаковують в картонні коробки. Кожну упаковку постачають інструкцією із застосування.

Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Лікарський препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Рікарфа® таблетки зі смаком м'яса відноситься до нестероїдних протизапальних препаратів.

Застосування

Карпрофен, що входить до складу лікарського засобу, має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію, пригнічуючи циклоксигенази в циклі арахідонової кислоти, впливаючи переважно на циклоксигенази-П, яка активується у відповідь на розвиток запалення. В результаті блокується синтез запальних простагландинів, що викликають запалення, набряк і біль. У терапевтичних дозах карпрофен значно слабше діє на циклоксигенази-1 і, завдяки цьому, не впливає на синтез протектів- них простагландинів. Таким чином, карпрофен не перешкоджає нормальним фізіологічним процесам в тканинах, шлунку, кишечнику, нирках і тромбоцитах.

При пероральному застосуванні карпрофен швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і проникає в кров, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години після введення. Метаболізується в печінці, виділяється в основному з фекаліями і частково з сечею. Період напіввиведення карпро- фена з організму собак становить близько 10 годин.

Рікарфа4 * 'таблетки зі смаком м'яса застосовують собакам при запальних і больових синдромах, що виникають при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, а також в якості аналгетичної і протизапальний засіб в післяопераційний період.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування лікарського препарату є підвищена індивідуальна чутливість до карпрофену. Тваринам із захворюваннями серця, нирок і печінки, препарат слід призначати під наглядом ветеринарного лікаря.

Дозування
Препарат застосовують індивідуально перорально в добовій дозі 4,0 мг / кг карпрофена, яку рекомендується розділити на дві рівні частини. Після 7 днів лікування в залежності від клінічних показань добову дозу можна зменшити до 2 мг / кг маси тварини.

Тривалість курсу лікування
при захворюваннях опорно-рухового апарату залежить від стану тварини і під контролем ветеринарного лікаря може тривати протягом усього життя тварини.

Особливості лікування
При передозуванні у собак можуть спостерігатися симптоми розладу діяльності шлунково-кишкового тракту, такі як блювота і діарея.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не встановлено.

Забороняється застосування Рікарфа® таблеток зі смаком м'яса щенним сукам. Можливість використання препарату в період лактації визначається ветеринарним лікарем на підставі оцінки співвідношення очікуваної користі до можливого ризику від застосування препарату.

Слід уникати пропуску чергової дози лікарського препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і по тій же схемі.

При застосуванні Рікарфа® таблеток зі смаком м'яса, як і при застосуванні інших нестероїдних протизапальних препаратів, в окремих випадках у тварини може виникати подразнення слизової шлунка і блювота.

Не слід призначати лікарський препарат одночасно з іншими протизапальними засобами, а також протягом 24 годин до їх застосування та 24 годин після закінчення їх застосування.

Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари