ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Ветдерм, 10 мл (Бровафарма) - суспензія проти алергії у собак і кішок

Новинка
В наявності
Код товару: АА0017539
57 грн
Бренд
Бровафарма
Вік
Кошенята - від 2 місяцівЦуценята - від 3 місяців
Об'єм упаковки
10 мл
Країна виробника
Україна
Показання
ДерматитиАлергія
Лікарська форма
Суспензія
Вид тварини
СобакиКоти

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами

 • Опис
 • Склад
 • Инструкція
 • Відгуки (0)
Опис

Опис
Суспензія світло-жовтого або темно-жовтого кольору.

Фармакологічні властивості
Тріамцинолон — синтетичний фторвмісний глюкокортикоїд з вираженою протизапальною, протиалергійною, десенсибілізуючою та антитоксичною дією.

Протизапальні властивості обумовлені стабілізацією мембран клітин, в тому числі лаброцитів і органел (лізосом), пригніченням активності фосфоліпази A2, припиненням вивільнення арахідонової кислоти з фосфоліпідів клітинних мембран і зниженням рівня продуктів її метаболізму.

Пригнічує гіалуронідазу, гальмує поділ лаброцитів і зменшує їхню дегрануляцію, пригнічує синтез фактора активації тромбоцитів і проліферацію сполучної тканини. Завдяки зниженню кількості Т- і B-лімфоцитів, порушенню їхньої взаємодії, зупиненню міграції B-лімфоцитів забезпечує імунодепресивну і протиалергійну дію. Зменшує вміст імуноглобулінів у сироватці крові, пригнічує кооперацію фагоцитів і лімфоцитів.

Протишокова і антитоксична дія базується на зниженні проникності ендотелію судин, мембранопротективних властивостях та активації ферментів печінки, які беруть участь у метаболізмі ендо- та ксенобіотиків.

Біодоступність тріамцинолону після перорального застосування складає 20-30%. Дія починається через 1-2 години та триває протягом 6-8 годин. Період напіввиведення із сироватки крові становить 2-5 годин, із тканин — 18-36 годин. Тріамцинолон на 40 % зв’язується з білками сироватки крові, в основному з глобулінами. Метаболізується у печінці, невелика кількість — у нирках. Виводиться з організму в основному з сечею у вигляді неактивних метаболітів.

Метіонін — незамінна амінокислота, є джерелом сульфгідрильних і метильних груп, має ліпотропну дію (попереджає накопичення жиру в печінці при недостатності холіну, який бере участь у синтезі фосфоліпідів). Знешкоджує токсичні продукти обміну речовин шляхом метилювання і транссульфурування.

Бурштинова кислота прискорює процеси регенерації пошкоджених клітин шкіри, стимулює і нормалізує енергетичний та пластичний обміни, має антитоксичну дію, підсилює біохімічні і фізіологічні відновні процеси в епідермісі та усуває метаболічний ацидоз у тканинах.

Вітаміни групи В відіграють важливу роль в обміні речовин, беруть участь в клітинних окиснювально-відновних реакціях амінокислот. Ці вітаміни значно покращують стан шкірних покривів, особливо при себорейному дерматиті і пелагрі. Вони легко всмоктуються в тонкому кишечнику і виводяться із сечею у вигляді різних метаболітів.

Показання
Лікування собак і котів за запальних, алергічних, аутоімунних та інших захворювань шкіри і суглобів. 

Спосіб застосування та дози
Перед використанням флакон із препаратом ретельно струшують і застосовують перорально один раз на добу, під час ранішньої годівлі з невеликою кількістю корму або вводять безпосередньо на корінь язика за допомогою шприца-дозатора. Дози препарату для лікування тварин у перші 4 доби наведені у таблиці.

Вид тварин  Маса тіла (кг)  Добова доза (на тварину, мл)
Собаки <10 0,51
  10-20  1
  20-30 1,5
  30-40 і більше 2
Коти 1-3 0,25
  3 і більше 0,5


Для лікування у наступні 8 діб дозу зменшують удвічі. Після погодження з ветеринарним лікарем термін лікування може бути подовжений.

Застереження
При застосуванні препарату в рекомендованих дозах побічних явищ та ускладнень не спостерігається. Зрідка у окремих тварин можливе блювання, пригнічення, надмірна слинотеча, розлади ШКТ. У цих випадках використання препарату слід припинити.

Протипоказання
Не призначати тваринам, чутливим до діючих речовин препарату, за системних грибкових уражень, гострих інфекційних захворювань, діабету, вагітним і лактуючим тваринам, кошенятам віком до 2 місяців, цуценятам віком до 3 місяців.

Не застосовувати в періоди щеплення, особливо живими противірусними вакцинами та одночасно з іншими кортикостероїдними препаратами.

Умови зберігання
У сухому темному, недоступному для дітей місці, за температури від +4 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 28 діб. 

Термін придатності 
2 роки.

Склад

Состав
1 мл препарата содержит:

 • триамцинолон - 1 мг
 • метионин - 50 мг
 • янтарная кислота - 2 мг
 • витамин В2 (рибофлавин) - 5 мг
 • витамин В3 (PP, никотинамид) - 10 мг
 • витамин В6 (пиридоксин) - 3 мг 
Инструкція

Показания
Лечение у собак и кошек  противоспалительных, аллергических, аутоиммунных и других заболеваний кожи и суставов. 

Способ применения и дозы
Перед использованием флакон с препаратом тщательно встряхивают и применяют внутрь один раз в сутки, во время утреннего кормления с небольшим количеством корма или вводят непосредственно на корень языка с помощью шприца-дозатора. Дозы препарата для лечения животных в первые 4 суток приведены в таблице.

ид животных  Масса тела (кг)  Суточная доза (на животное, мл)
Собаки <10 0,51
  10-20  1
  20-30 1,5
  30-40 и более 2
Коты 1-3 0,25
  3 и более 0,5


Для лечения в последующие 8 суток дозу уменьшают вдвое. После согласования с ветеринарным врачом курс лечения может быть продлен.

Предостережение
При применении препарата в рекомендуемых дозах побочных явлений и осложнений не наблюдается. Изредка в отдельных животных возможно рвота, угнетение, чрезмерное слюнотечение, расстройства ЖКТ. В этих случаях использование препарата следует прекратить.

Противопоказания
Не назначать животным, чувствительным к действующим веществам препарата, с системным грибковым поражением, острыми инфекционными заболеваниями, диабетом, беременным и кормящим животным, котятам до 2 месяцев, щенкам в возрасте до 3 месяцев.

Не применять в периоды прививки, особенно живыми противовирусными вакцинами и одновременно с другими ГКС.

Условия хранения
В сухом темном, недоступном для детей месте, при температуре от +4 до +25 ° С.

После вскрытия флакона препарат использовать в течение 28 суток. 

Срок годности 
2 года.

Відгуки (0)
0 відгуки до товару "Ветдерм, 10 мл (Бровафарма) - суспензія проти алергії у собак і кішок"
Залишити відгук
Оценить товар
Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами