Дозування: Препарат вводять внутрішньом'язово або внутрівенно (струминно або крапельно). Перед застосуванням препарат слід розчинити. Розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Свіжоприготовлені розчини зберігають фізичну і хімічну стабільність протягом 4 годин при кімнатній температурі (або протягом 12 годин при температурі 2-8 °C). Для внутрішньом'язового введення вміст флакона розчиняють в 4-5 мл 0,9% розчину натрію хлориду або стерильної води для ін'єкцій. Для струминного введення одноразову дозу препарату розчиняють в 10 мл 0,9% розчину натрію хлориду і вводять повільно протягом 3-5 хвилин. При внутрівенному крапельному введенні одноразову дозу препарату розчиняють в 100-250 мл 0,9% розчину натрію хлориду або 5% розчину глюкози, ін'єкцію проводять протягом 20-30 хвилин (швидкість введення 60-80 крапель на 1 хвилину).
Рекомендована доза для кішок і собак становить 15-30 мг цефазоліну на 1 кг маси тіла з інтервалом 6-12 годин. Тривалість лікування залежить від форми і важкості захворювання і складає від 5 до 10 днів. Тривалість профілактики хірургічних ускладнень у післяопераційний період - 3-5 днів.
Протипоказання: Підвищена чутливість до препаратів групи цефалоспоринів та інших β-лактамних антибіотиків. Не застосовувати тваринам з важкими порушеннями ниркової функції. Не застосовувати одночасно з антикоагулянтами та діуретиками. Фармацевтично цефазолін несумісний з аміноглікозидами (взаємна інактивація). Аміноглікозиди при одночасному застосуванні з цефазоліном збільшують ризик розвитку ураження нирок.
Попередження: Застосування препарату вагітним тваринам допускається лише після ретельної оцінки співвідношення користі / ризику для плоду та матері. Безпека застосування цефазоліну у котів і собак під час лактації не досліджувалась. Цефазолін може проникати в грудне молоко. Слід з обережністю застосовувати препарат у котів і собак під час лактації.