ціну та наявність уточнюйте у менеджера
050 344 43 01

067 333 43 01

063 116 39 38

Інтернет-магазин
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Спектран р-н ін. 10 мл

В наявності
Код товару: АА0009299
102 грн
Бренд
BioTestLab

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами

 • Опис
 • Склад
 • Відгуки (0)
Опис

Фармакологічні властивості: амоксицилін - антибіотик широкого спектра бактерицидної дії з групи амінопеніцилінів. Він перешкоджає синтезу клітинної стінки бактерії, гальмує ферменти транспептидази та карбоксипептидази, викликаючи порушення осмотичного тиску в бактеріальній клітині, що призводить до загибелі бактерій на етапі їх росту. Препарат активний щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (streptococcus spp., pasteurella spp., haemophilus spp., bacillus anthracis, actinomyces spp., clostridium spp., corynebacterium spp., erysipelothrix rhusiopathiae, listeria monocytogenes, actinobacillus spp., bordetella bronchiseptica, fusobacterium spp., moraxella spp., proteus mirabilis, salmonella spp.). Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після введення препарату і зберігається на терапевтичному рівні протягом 48 годин. Амоксицилін практично не метаболізується. Виводиться з організму переважно з сечею, меншою мірою з молоком і з жовчю. Бетаметазон - належить до групи синтетичних кортикостероїдів (гормонів кори надниркових залоз), має протизапальну, протиалергічну, антипроліферативну дію. Бетаметазон пригнічує функції лейкоцитів і тканинних макрофагів. Обмежує міграцію лейкоцитів в область запалення. Порушує здатність макрофагів до фагоцитозу, а також до утворення інтерлейкіну-1. Сприяє стабілізації лізосомальних мембран, знижуючи тим самим концентрацію протеолітичних ферментів в області запалення. Зменшує проникність капілярів, обумовлену вивільненням гістаміну. Пригнічує активність фібробластів і утворення колагену. Бетаметазона дипропіонат має пролонговану дію внаслідок повільної абсорбції. Біодоступність бетаметазону становить приблизно 72%, період напіввиведення - 5,6 год., з білками плазми зв'язується 64%. Розпадається в печінці, виводиться нирками і лише незначна частина виводиться з жовчю.

Лікування собак і котів: при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (ентерит, гастроентерит, гастроентероколіт), органів дихання (бронхіт, бронхопневмонія, риніт) і сечостатевої системи (метрит, ендометрит, мастит, агалактія, цистит, уретрит, пієлонефрит); суглобів, шкіри та м'яких тканин; гострих і хронічних отитах, операційних, ранових, післяпологових та інших первинних і вторинних інфекціях бактеріальної етіології, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Спосіб введення та дози: собаки, коти - 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини. При необхідності повторну ін'єкцію проводять через 48 годин.

Склад

Состав: 1 мл препарата содержит действующие вещества: амоксициллин (в форме амоксициллина тригидрата) - 150,0 мг, бетаметазона дипропионат (в пересчете на бетаметазон) - 0,5 мг.

Відгуки (0)
0 відгуки до товару "Спектран р-н ін. 10 мл"
Залишити відгук
Оценить товар
Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари

Мінімальна сума замовлення 200грн

Доставка
по Україні

 • Нова Пошта
 • Самовивезення

Способи
оплати

 • Оплата карткою
 • Відправка товару за повною передоплатою

Швидка  доставка

Доставляємо замовлення по всій Україні кур'єрськими  службами