Фармакологічні властивості: амоксицилін - антибіотик широкого спектра бактерицидної дії з групи амінопеніцилінів. Він перешкоджає синтезу клітинної стінки бактерії, гальмує ферменти транспептидази та карбоксипептидази, викликаючи порушення осмотичного тиску в бактеріальній клітині, що призводить до загибелі бактерій на етапі їх росту. Препарат активний щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (streptococcus spp., pasteurella spp., haemophilus spp., bacillus anthracis, actinomyces spp., clostridium spp., corynebacterium spp., erysipelothrix rhusiopathiae, listeria monocytogenes, actinobacillus spp., bordetella bronchiseptica, fusobacterium spp., moraxella spp., proteus mirabilis, salmonella spp.). Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після введення препарату і зберігається на терапевтичному рівні протягом 48 годин. Амоксицилін практично не метаболізується. Виводиться з організму переважно з сечею, меншою мірою з молоком і з жовчю. Бетаметазон - належить до групи синтетичних кортикостероїдів (гормонів кори надниркових залоз), має протизапальну, протиалергічну, антипроліферативну дію. Бетаметазон пригнічує функції лейкоцитів і тканинних макрофагів. Обмежує міграцію лейкоцитів в область запалення. Порушує здатність макрофагів до фагоцитозу, а також до утворення інтерлейкіну-1. Сприяє стабілізації лізосомальних мембран, знижуючи тим самим концентрацію протеолітичних ферментів в області запалення. Зменшує проникність капілярів, обумовлену вивільненням гістаміну. Пригнічує активність фібробластів і утворення колагену. Бетаметазона дипропіонат має пролонговану дію внаслідок повільної абсорбції. Біодоступність бетаметазону становить приблизно 72%, період напіввиведення - 5,6 год., з білками плазми зв'язується 64%. Розпадається в печінці, виводиться нирками і лише незначна частина виводиться з жовчю.
Лікування собак і котів: при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (ентерит, гастроентерит, гастроентероколіт), органів дихання (бронхіт, бронхопневмонія, риніт) і сечостатевої системи (метрит, ендометрит, мастит, агалактія, цистит, уретрит, пієлонефрит); суглобів, шкіри та м'яких тканин; гострих і хронічних отитах, операційних, ранових, післяпологових та інших первинних і вторинних інфекціях бактеріальної етіології, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.
Спосіб введення та дози: собаки, коти - 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини. При необхідності повторну ін'єкцію проводять через 48 годин.