Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Енроксил 150 мг зі смаком яловичини таб №10

В наявності
Код товару: 999997876
100 грн
Бренд
KRKA
  • Опис
Опис

Енроксил 150 мг

Загальні відомості
Енроксил 150 мг (Enroxil 150 mg) – антибактеріальний лікарський засіб у формі таблеток для перорального застосування, який містить в одній таблетці в якості діючої речовини відповідно 150 мг енрофлоксацину та допоміжні компоненти – мікрокристалічна целюло¬за, натрію гліколат, крохмаль.

Зовнішній вигляд – таблетки білого кольору, без запаху, розчинні у воді. Випускають таблетки, розфасованими у блістери і упакованими в короб¬ки по 20 штук (таблетки 150 мг) . Зберігають в сухому, темному, недоступному для дітей місці при темпе¬ратурі від +5° до +25°С. Термін придатності – 4 роки.

Фармакологічні властивості
Енрофлоксацин належить до групи фторхінолонів нового покоління, він перешкоджає синтезу ДНК в ядрах клітин мікроорганізмів і запобігає, таким чином, розвитку паралельної резистентності. Енрофлок-сацин діє бактерицидно на грампозитивні та грамнегативні бактерії (E.сoli, Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp. та інші), а також має мікоплазматичную дію (Mycoplas-ma spp.).

Після перорального застосування тваринам енрофлоксацин швидко і повністю абсорбується та розповсюджується в тканинах організму тварини.

Застосування препарату

Профілактика та лікування первинних та вторинних захворювань кишково-шлункового тракту, органів дихання та сечостатевої системи, а також шкіри та вуха інфекційної етіології, ранові інфекції, сепсис і т.д.

Дозування

Перорально:
собакам, котам, свійським тваринам (телятам, поросятам, козенятам, ягнятам) та птиці (курчата-бройлери, індики, ремонтний молодняк курей-несучок): Енроксил таблетка 150 мг – 1(одна) таблетка на 30 кг живої маси тіла (або 1 таблетка на 3 л води) один раз на добу. Курс терапії – 5 днів. Лікування хронічних захворювань може тривати довше. Таблетки слід розтерти і давати з їжею, або розчинити у воді і випоїти.

Протипоказання
чутливість до енрофлоксацину. Заборонено застосовувати препарат собакам у перші 12 місяців життя і великим собакам у перші 18 місяців життя. Не застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, макролідами, хлорамфеніколом, теофеліном та нестероїдними протизапальними засобами.

Попередження
Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари