Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка
Каталог товарів Каталог
В мене собака
В мене кішка

Енроксил 5% р-н, ін. 100мл

В наявності
Код товару: 999992441
200 грн
Бренд
KRKA
  • Опис
Опис

Склад, в 1 мл препарату: Енрофлоксацин - 50 мг.

Фармакологічні властивості:
Енрофлоксацин, що входить до складу лікарського препарату, має широкий спектр антибактеріальної та антимікоплазменної дії. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як E. coli, Salmonella spp., Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Staphylococcus aureus, Staphylococcus hyicus, Streptococcus spp., Klebsiella spp., Pseudomonas aeruginosa, Bordetella bronchiseptica, Campylobacter spp., Corynebacterium pyogenes, Proteus spp., Mycoplasma spp., Brucella canis, Actinobacillus spp., Listeria monocytogenes, Haemophilus spp., Clostridium perfingens та ін.
Механізм дії енрофлоксацину полягає в інгібуванні активності ферменту гірази, що забезпечує реплікацію спіралі бактеріальної ДНК в ядрі бактеріальної клітини, що призводить до порушення синтезу білка і загибель мікроорганізму.
Після парентерального введення препарату енрофлоксацин швидко всмоктується з місця ін'єкції і проникає у всі органи і тканини організму. Його максимальна концентрація в крові досягається через 1,0-1,5 години і утримується на терапевтичному рівні протягом 24 годин.

Показання до застосування:
Застосовується сільськогосподарським тваринам і собакам при інфекціях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, при колібактеріозі, септицимії, сальмонельозі, атрофічному риніті, стрептококозі, бактеріальной та ензоотичній пневмонії, синдром ММА та інших захворюваннях, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Спосіб застосування та дози:
Енроксил 5% розчин для ін'єкцій застосовують телятам, вівцям і козам підшкірно, а поросятам, ремонтному молодняку і свиноматкам внутрішньом'язово один раз на добу протягом трьох - п'яти днів, в дозі 1 мл на 20 кг маси тварини (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини).
При сальмонельозі та інфекціях органів дихання Енроксил® 5% розчин для ін'єкцій призначають один раз на добу протягом п'яти днів у дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (5,0 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини).
Собакам Енроксил® 5% розчин для ін'єкцій призначають підшкірно один раз на добу в дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини) протягом п'яти днів, при необхідності тривалість лікування може бути збільшена до десяти днів.
Зважаючи на можливу больової реакцію Енроксил® 5% розчин для ін'єкцій слід вводити в кількості не більше 5 мл в одне місце великим тваринам і не більше 2,5 мл - дрібним тваринам.

Фасовка:
Флакони по 100 мл Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 5С до 25С.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 5 років з дати виробництва, після першого розтину - 28 днів.

Схожі товари
Супутні товари
Переглянуті товари